<<<1 - 11 з 1953>>>


13 Грудня 2019 11:37Подія

Сучасний Центр надання адміністративних послуг відкрито у Вертіївській ОТГ

Учора, 12 грудня, у Вертіївській об'єднаній територіальній громаді Чернігівської області відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг європейського рівня. Це вже четвертий ЦНАП, який відкрито на Чернігівщині за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Попередні три вже успішно працюють в Кіптівській, Бобровицькій та Куликівській ОТГ.

В урочистостях з нагоди відкриття ЦНАП взяла участь заступник директора Департаменту розвитку

13 Грудня 2019 11:03Інформація до відома

Конкурс для громад на отримання грантів з підвищення енергоефективності

Міста та об’єднані територіальні громади запрошуються до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Грантове фінансування надається в рамках угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО "Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам" в рамках проєкту  “Енергоефективність

13 Грудня 2019 08:53Подія

Андрій Прокопенко: Задача облдержадміністрації – виробляти стратегію розвитку і стимулювати спрямування фінансових ресурсів на її реалізацію

11 грудня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів спільне засідання Керівного комітету та Робочої групи по відпрацюванню проєкту Стратегії сталого розвитку області до 2027 року та Плану заходів з її реалізації. У зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови ОДА Наталія Романова, а також представники органів влади, бізнесу.

Розробка Стратегії за участі науковців,

11 Грудня 2019 15:23Актуально

Чернігівщина залишається у п'ятірці лідерів рейтингу областей з формування спроможних громад

Станом на 10 грудня 2019 року в Україні створено 1009 об’єднаних територіальних громад, де мешкає загалом 11,3 мільйони людей. Перспективними планами формування територій громад покрито 87,7 % території країни. Лідери зі створення спроможних громад у переліку регіонів за останній місць не змінилися.

Наприкінці 2018 року рейтинг областей з формування спроможних громад очолювали Житомирська, Хмельницька,

11 Грудня 2019 15:20Інформація до відома

Уряд визначив майданчик для майбутньої програми підтримки малого та мікробізнесу

Уряд передав Німецько-український фонд у повне управління Міністерству фінансів України. Саме цей Фонд стане майданчиком для програми кредитування малого та мікробізнесу, яку започатковано за ініціативи Президента та Уряду. Контролювати його роботу буде Національний банк України.

Засновниками Фонду є НБУ та Уряд в особі Міністерства фінансів. Раніше 50% статутного капіталу Фонду належали Кабінету Міністрів, решта 50% — Національному банку України.

11 Грудня 2019 11:00Актуально

Триває реалізація проєктів охорони здоров’я за кошти ДФРР

Директорка Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Олександра Хомик  ознайомилась з реалізацією проєктів охорони здоров’я за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Разом з начальником управління охорони здоров’я Петром Гармашем та головним лікарем Чернігівської обласної лікарні Андрієм Жиденко, Олександра Хомик ознайомилась з ходом реконструкції будівлі хірургічного корпусу.

10 Грудня 2019 14:40Інформація до відома

Грантовий конкурс для малих і середніх підприємств у меблевому секторі

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на реалізацію однієї грантової діяльності з метою підвищення конкурентоспроможності та покращення ефективності малих і середніх підприємств (МСП) у меблевому секторі шляхом ознайомлення їх з найкращими практиками дизайну меблів для задоволення потреб клієнтів, ринкових тенденцій, а також відповідно до технологічних

10 Грудня 2019 09:37Інформація до відома

Місцеві вибори у 2020 році мають поставити крапку у реформуванні місцевого самоврядування

Уряд України працює над тим, щоб у наступному році завершити реформусистеми місцевого самоврядування, яке базується на Європейській Хартії місцевого самоврядування, провести місцеві вибори на новій територіальній основі та створити в громадах спроможну мережу закладів для надання доступних і якісних публічних послуг. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода в ході Х засідання Європейського комітету з питань демократії та управління.

Мета Уряду – забезпечити

09 Грудня 2019 12:55Подія

Члени регіональної робочої групи висловили своє бачення стосовно перспективного плану формування територій громад

6 грудня голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко та очільник обласної ради Ігор Вдовенко провели засідання регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Чернігівської області.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив облдержадміністраціям подати Уряду доопрацьовані перспективні плани формування територій громад. При

07 Грудня 2019 09:21Подія

На Чернігівщині триває реалізація проєктів за рахунок фінансування ДФРР

Як триває освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку проаналізували 5 грудня під час наради під головуванням директорки Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Олександри Хомик. 

Замовники будівництва прозвітували про стан реалізації проєктів, тобто рівень виконання будівельних робіт та орієнтовну дату введення об'єктів у експлуатацію.

Як зазначила Олександра Хомик: Мета сьогоднішньої наради

06 Грудня 2019 16:42Вітання

З Днем місцевого самоврядування України!

Вітаємо зі святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Вдячні всім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і професійну роботу, за відданість, компетентність та відповідальність у розбудові кожного українського району, громади, міста та села.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, професійних звершень та родинного затишку. Бажаємо Вам успіхів у подальшому

<<<1 - 11 з 1953>>>