<<<1 - 11 з 1396>>>


25 Березня 2019 10:51Інформація до відома

У 2016-2018 роках зростання капітальних інвестицій склало 67,7%

У 2016-2018 роках зростання капітальних інвестицій склало 67,7%. Найбільше завдяки наступним чинникам:

  • Збільшилися темпи освоєння капітальних інвестицій в промисловості в IV кварталі 2018 року, а саме у сфері виробництва
25 Березня 2019 10:38Подія

Створено Раду голів ОТГ

Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник провів перше засідання Ради сільських, селищних, міських голів об’єднаних територіальних громад. Рада — новий консультативно-дорадчий орган при голові облдержадміністрації , утворений для налагодження взаємодії у вирішенні проблемних питань розвитку ОТГ. До її складу увійшли усі очільники об’єднаних громад області.

— Об’єднані територіальні громади наділені

22 Березня 2019 16:47Подія

ДФРР 2020: Відбулося чергове засідання регіональної комісії

Члени регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, мають визначитися з власними балами до 20 квітня. Таке рішення прийняли на черговому засіданні комісії, яке провів голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник.

— Прошу членів комісії об’єктивно оцінювати проекти та не затягувати з голосуванням. Адже не пізніше 1 травня облдержадміністрація

22 Березня 2019 13:54Інформація до відома

Міжнародний молодіжний обмін «Think Green» в Грузію

ГО «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5-ох учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» в Грузію, з метою обміну власним досвідом з однодумцями з Грузії, Польщі, Словаччини, Туреччини та Йорданії. Подія відбуватиметься з 10-го по 19 травня 2019 року в курортному містечку Кобулеті на березі Чорного моря.

Основні завдання обміну:

  • поширити інформацію серед молодих людей, як запобігти загальному забрудненню навколишнього середовища;
22 Березня 2019 09:44Інформація до відома

Економіка України в 2018 році зросла на 3,3%

Економіка України в 2018 році, порівняно з 2017 роком, зросла на 3,3%, що відповідає прогнозним параметрам і загальним орієнтирам розвитку України. Як свідчать дані Державної служби статистики України, номінальний ВВП становив 3,5 трлн грн, а у перерахунку на душу населення – 84 190 грн.

Тенденція до зростання зберігається 12 кварталів поспіль.

Як зазначав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, основний економічний орієнтир роботи українського Уряду

21 Березня 2019 14:38Інформація до відома

В’ячеслав Негода: Для кожної області ефективна агенція регіонального розвитку – це необхідність

Регіони мають ефективно використовувати нові можливості і ресурси для розвитку, які отримали в ході децентралізації. Для цього треба поєднати зусилля державної, регіональної, місцевої влади, громадськості та приватного сектору. Регіональними інституціями, здатними це зробити якнайкраще, є агенції регіонального розвитку (АРР). Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав

21 Березня 2019 10:54Подія

Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття

19-20 березня в місті Києві пройшов тренінг з теми "Смарт-спеціалізації та процес підприємницького відкриття", організований Спільним дослідницьким центром (JRC) Єврокомісії. Участь у тренінгу взяли представники обласних державних адміністрацій , агенцій регіонального розвитку, унверситетів та науково-дослідних інститутів, регіональних організацій підтримки бізнесу з різних областей.

Від Чернігівської області учасниками стали начальник відділу стратегічного планування, прогнозування та

20 Березня 2019 12:02Актуально

Затверджено новий наказ, який регламентує здійснення допорогових закупівель

З метою впорядкування використання електронної системи закупівель під час здійснення допорогових закупівель наказом ДП «ПРОЗОРРО» від 19.03.2019 № 10 затвердженно  Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Звертаємо увагу на те, що наказ ДП «ЗОВНІШТОРГВИДАВ

20 Березня 2019 10:02Інформація до відома

Володимир Гройсман: в 2020 році маємо завершити процес об’єднання, аби всі громади були повноцінними

Вся карта України в 2020 році має бути заповнена кордонами об’єднаних громад – з новими можливостями і системою управління. І це буде колосальний ривок у розвитку усієї країни. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він сказав, що зараз в Україні завершується етап добровільного об’єднання громад – в рамках реформи децентралізації. Перевагами та можливостями реформи користуються вже 70%

20 Березня 2019 09:55Інформація до відома

За 2018 рік об’єми капітальних інвестицій в країну збільшилися на 28%

Будівельна галузь увійшла в трійку лідерів серед сфер та видів діяльності, в які було вкладено найбільше капітальних інвестицій за підсумками минулого року. У трійку найбільших за об’ємами інвестицій галузей України в 2018 році також увійшли промисловість і сільське господарство.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

“Тільки за 2018 рік об’єми капітальних інвестицій в країну

20 Березня 2019 09:46Актуально

Триває реконструкція Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 в рамках створення нового освітнього простору

В рамках робочого візиту до Корюківської об’єднаної громади директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Сухомлин Юрій Петрович ознайомились з ходом реконструкції Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з впровадженням енергоефективних заходів.

Проектом передбачено створення нового освітнього середовища громади на базі

<<<1 - 11 з 1396>>>