<<<1 - 11 з 1828>>>


15 Жовтня 2019 11:26Актуально

Реальний досвід комплексної термомодернізації ОСББ в Чернігові

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків за адресою Доценка 23 у Чернігові декілька років поспіль активно залучало «теплі кредити»: у 2017 році – для встановлення індивідуального теплового пункту та заміни вікон, у 2018 – для утеплення фасаду та підвалу.

Загальна

15 Жовтня 2019 10:06Подія

Представники громадськості та експерти дали оцінку використанню бюджетних коштів на розвиток ОТГ

Громадська організація «Громадський центр «Час» днями презентувала результати проєкту «Оцінка ефективності використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ за 2016-2018 рр.», який реалізовувався за фінансової підтримки з обласного бюджету в рамках виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада».
 
15 Жовтня 2019 09:47Інформація до відома

Валерія Іонан: Консалтинг-зона для підприємців як проєкт має дві великі складові (онлайн-платформа і офлайн-хаби в кожному регіоні)

Консалтинг-зони для підприємців малого та середнього бізнесу допоможуть збільшити появу нових бізнесів у регіонах, кількість робочих місць, сприятимуть розвитку трансформації малого бізнесу у середній (бізнес стане успішнішим) та допоможе українським підприємцям здобути фахові знання з підприємництва.

У свою чергу, створення освітньої платформи з цифрових навичок та компетенцій допоможе кожному громадянину України досягти своєї мети:

15 Жовтня 2019 09:15Актуально

ВАЖЛИВО! На 22 грудня ЦВК оголосила вибори в 5 об’єднаних громадах на Чернігівщині

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів та голів у 86 об’єднаних територіальних громадах України (1 міська, 16 селищних, 69 сільських ОТГ).

На Чернігівщині  -   перші місцеві вибори пройдуть у 5 ОТГ .

Зокрема, 

  • Добрянській ОТГ (об’єднується 5 рад) Ріпкинського району,
  • Талалаївській ОТГ (об’єднується 4 ради) Ніжинського району,
  • Сухополов’нській (об’єднується 19
14 Жовтня 2019 08:00Вітання

Вітаємо з Днем Захисника України!

Щиро вітаємо Вас з Днем захисника України — святом, яке увібрало в себе давні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Вітаємо всіх, в кому живе дух наших славних предків  –  героїчних виборювачів незалежності нашої держави. А також пам'ятаємо та сумуємо за тими, хто віддав життя за Україну.

11 Жовтня 2019 10:23Подія

Реалізацію проєктів з альтернативної енергетики обговорювали під час робочої зустрічі з польськими підприємцями

Вчора, 10 жовтня, представники Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації зустрілися з представниками економічної групи «Прогрес», яке базується у місті Познань Великопольського воєводства (Польща). Метою візиту польських підприємців стало вивчення можливостей вирощування енергетичної верби для подальшого виробництва теплової енергії, як альтернативи природньому газу.

Під час зустрічі в.о. директора Департаменту

10 Жовтня 2019 12:49Інформація до відома

Чернігівщина залишається у п'ятірці лідерів з децентралізації

Кількість об’єднаних громад в Україні наближається до тисячної позначки.  Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації  та реформування місцевого самоврядування Мінрегіону.

П’ятіркою лідерів серед областей у формуванні спроможних громад є Житомирська, Хмельницька, Дніпропетровська, Чернігівська та Запорізька області. Останні п’ять місць

10 Жовтня 2019 12:41Інформація до відома

Уряд затвердив Порядок використання коштів для забезпечення центрів надання адміністративних послуг

9 жовтня Кабінет Міністрів України затвердив розроблений Мінекономіки Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Відповідна постанова Уряду встановлює механізм використання коштів у розмірі 70 млн грн, передбачених у держбюджеті для забезпечення центрів обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення

09 Жовтня 2019 14:32Актуально

Субвенція на розвиток ОТГ має бути використана до кінця року

Як триває освоєння коштів державної субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, проаналізували сьогодні, 9 жовтня, під час наради під головуванням виконуючої обов’язки директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлани Полторацької.

Захід відбувся в режимі відеозв’язку. Представники об’єднаних територіальних громад прозвітували про стан реалізації проєктів та орієнтовні дати введення об’єктів у експлуатацію.

Зазначимо, що Мінрегіон погодив області 168 інфраструктурних проєктів

09 Жовтня 2019 12:34Інформація до відома

З’явився текст законопроекту, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів формування громад

На сайті Верховної ради України опублікований текст урядового законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

У разі прийняття цього законопроекту, об’єднані громади створюватимуться виключно за перспективним планом який, як і тепер, розроблятиметься

09 Жовтня 2019 10:03Актуально

У місцевих бюджетах стало більше можливостей для розвитку територій

Власні доходи місцевих бюджетів України сьогодні майже втричі перевищують їхні доходи за весь 2014 рік, який був роком підготовки законодавчої основи для проведення фінансової децентралізації. Тепер її результати говорять самі за себе. За три квартали цього року місцеві бюджети склали 199,6 млрд грн, це на 32 млрд грн більше, якщо порівнювати з аналогічним показником минулого року.

<<<1 - 11 з 1828>>>