<<<1 - 11 з 1718>>>


23 Серпня 2019 10:27Інформація до відома

Держава зможе підтримувати науку через гранти

Відтепер державне фінансування науки в Україні може відбуватися в формі грантів – це дозволить більше зорієнтувати дослідження на потреби держави та розшити канали державної фінансової підтримки науковцям. Відповідний порядок був прийнятий Кабінетом Міністрів.

Грантова підтримка – це буде своєрідний спосіб державно-приватного партнерства – вчених та суспільства – у сфері науки і технологій. З його допомогою

23 Серпня 2019 10:11Подія

Область готується до відзначення Дня підприємця

У першу неділю вересня підприємці відзначатимуть своє професійне свято. Готуватися почали вже зараз. До речі, в області Дню підприємця передує започаткований Чернігівською ОДА Місячник підтримки підприємництва : проводяться навчальні семінари-тренінги, консультації щодо організації та провадження власної справи, різноманітні тематичні заходи. Відбувся і конкурс «Кращий товар Чернігівщини».

Центральною подією

22 Серпня 2019 16:23Подія

Продовжуємо опрацювання цілей проекту Стратегії-2027

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулось засідання тематичної підгрупи за попередньо визначеним  напрямком до стратегічної цілі області «Розвиток людського потенціалу». Засідання провела керівник тематичної підгрупи - директорка Департаменту економічного розвитку Олександра Хомик.

Визначились з оперативними цілями, яких в рамках стрататегічної

22 Серпня 2019 10:18Інформація до відома

Кількість проектів розвитку регіонів перевищує 16 тисяч

Кількість проектів, реалізованих в регіонах і направлених на розвиток територій – різної тематики і спрямування, за останні роки (2016-2019) перевищує 16 тис., повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони

22 Серпня 2019 09:34Актуально

Уряд затвердив показники для моніторингу реалізації Цілей сталого розвитку

21 серпня 2019 року Уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку і схвалив розпорядження, яким впорядкував порядок збору даних для моніторингу реалізації Цілей сталого розвитку в Україні.

“Цілі сталого розвитку - це світові показники ефективного урядування, економічного зростання та підвищення якості життя людей. Вони оцінюють соціальний та економічний розвиток в країні,

22 Серпня 2019 09:26Інформація до відома

Підприємці запрошуються взяти участь у торговій місії в США

Офіс з просування експорту України спільно з Ukrainian Food Export Board запрошують українських виробників продуктів харчування взяти участь у торговельній місії до США, яка відбудеться з 16 по 22 листопада 2019 року. 

Мета торговельної місії:
Cтворення торгових можливостей для вітчизняних виробників по виходу та закріпленню на одному з найбільших ринків світу – Сполучених Штатів Америки

21 Серпня 2019 13:59Подія

Концепцію запуску мережі центрів підтримки підприємництва представлено під час відеоконференції

На базі центрів надання адміністративних послуг міст Чернігів, Ніжин та селища Козелець можуть з’явитися центри підтримки підприємництва. Участь ЦНАПів у пілотному проекті обговорили 20 серпня під час відеоконференції представники Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА і згаданих центрів надання адмінпослуг із експертами Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Мінекономрозвитку та команди проекту FORBIZ.

Керівник

21 Серпня 2019 10:00Актуально

Про зовнішню торгівлю товарами Чернігівщини: І півріччя 2019 року

Зовнішній товарообіг підприємств області з партнерами із 122 країн світу за І півріччя цього року склав 586,4 мільйона доларів США.

При цьому експорт товарів збільшився на 1,2% (до 375,5 мільйона доларів), імпорт зменшився на 14,6% (майже до 211 мільйонів доларів).

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами – 164,6 мільйона доларів. Коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,78.

Найбільшу питому вагу в експорті мали наступні

20 Серпня 2019 11:32Анонс

До уваги місцевих підприємців: колективний стенд України на виставці ISRAFOOD 2019

Українські виробники їжі та напоїв запрошуються до участі у колективному стенді України на виставці Israfood2019, що відбудеться в Тель-Авіві 26-28 листопада 2019 року. Проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР, за підтримки Офісу з просування експорту.

ISRAFOOD - найбільша та найважливіша

20 Серпня 2019 10:01Інформація до відома

В'ячеслав Негода: Більше 100 ОТГ можуть провести цьогоріч перші місцеві вибори

До грудня мають відбутися перші місцеві вибори в об’єднаних громадах, які утворилися в цьому році. Це забезпечить можливість переходу громад на прямі міжбюджетні відносини з січня 2020 року. Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

За його словами, 60 об’єднаних громад очікують рішення Центральної виборчої комісії про призначення на їх території перших місцевих виборів. Відповідні

20 Серпня 2019 09:00Актуально

Україна та Ізраїль домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українцям у перетині ізраїльського кордону – Володимир Зеленський

Україна та Ізраїль, між якими запроваджено безвізовий режим, домовилися остаточно вирішити проблему масових відмов українським громадянам у перетині ізраїльського кордону.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу.
«Останнім часом наші держави

<<<1 - 11 з 1718>>>