Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Посольство Німеччини в Україні надає підтримку мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя бідних верств населення

   Назад


   Посольство Німеччини в Україні надає підтримку мікропроектам, спрямованим на поліпшення умов життя бідних верств населення


   Посольство Федеративної Республіки Німеччини надає сприяння мікропроектам, спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення їхньої довгострокової дієвості з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2016).

   Заявки до закінчення терміну подання заявок можуть подавати організації / установи (не підприємства), не спроможні профінансувати свій проект самотужки.

    

   Умови надання проектного сприяння.

   Посольство підтримує організації/установи у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і не фінансової природи, наприклад, у формі виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами.

    

   Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро.

   ·Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються винятково в Україні.

   ·Проект не повинен призводити до повторних зобов'язань Посольства.

   ·На одну організацію/ об'єднання/ установу може бути подана лише одна заявка.

   ·Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.

    

   Заходи з надання підтримки приватним особам, підприємствам чи органам влади, а також субсидіювання поточних витрат (зарплати, витратні матеріали, електроенергія, газ, транспортні витрати, телефонні рахунки тощо) організацій - заявників не можливі.

    

   Термін подання заявок - до 26.02.2016.

   (проекти з датою/проставленою на поштовому штампі/, пізнішою за 26.02.2016, не будуть розглядатися).

    

   Більш детальна інформація на сайті:

   http://www.kiew.diplo.de/contentblob/4710722/Daten/6206929/pdf_Kleinstprojekte_Merkblatt_2016.pdf

    

   Заявний формуляр Ви знайдете за адресою:

   http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2016.html

    

   Прохання заповнити формуляр повністю мовою за Вашим вибором, з обов’язковим долученням короткого опису проекту німецькою чи англійською мовами (макс. 500 знаків), після чого він має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника і надісланий винятково поштою на адресу:

   Посольство Німеччини в Україні

   Економічний відділ (wi-13)

   вул. Богдана Хмельницького, 25

   01901 Київ

    

   Розглядаються лише повністю заповнені заявки з планом фінансування. На неповністю заповнені заявки відповідь не дається.

   За інформацією щодо участі звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.


   Назад


   25 Листопада 2019 10:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24