Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Tandem Ukraine: програма розвитку міжнародної культурної співпраці

   Назад

   Tandem Ukraine 2016-17 сприяє започаткуванню довготривалої співпраці між культурними організаціями з України та країнами ЄС, Молдовою, Білорусією. Tandem - міжнародна програма співпраці для творців культури та їхніх організацій.

   Програма підтримує розвиток партнерств, що направлені на сьогочасні соціальні виклики і можливості. З моменту створення у 2011, Tandem підтримав довготривалу співпрацю, обмін знаннями і можливості мережування для понад 250 культурних менеджерів/ок з більш як 100 міст у 35 країнах ширшої Європи. Наразі діє п’ять програм Тандему, що зосереджені навколо різних регіонів і тем.

   Tandem Ukraine створено навколо засадничої віри, що до вирішення нагальних культурних і соціальних питань нашого часу можна підійти творчо і ефективно за допомогою мотивуючого досвіду навчання під час співпраці з новими організаціями у нових місцях. Наша візія - ми хочемо бачити сильні мережі креативних громад і носіїв змін у культурі, що будуть створені в результаті цієї програми, і підтримувати їхній вплив.

   Tandem Ukraine 2016-17 допомагає закласти початок довготривалій співпраці між культурними менеджер(к)ами та їхніми організаціями з України - з одного боку, та країнами ЄС, Молдовою, Білорусією - з іншого.

   Культурні менеджер(к)и відібрані, щоб стати частиною Tandem Ukraine 2016-17, будуть залучені до інтенсивної півторарічної програми, що включає:

   • 12-денні робочі візити до партнерської організації;
   • 4 міжнародні зустрічі з модерованими навчальними сесіями у форматі “рівний-рівному” (peer-to-peer) і досвіченими тренерами;
   • початкове фінансування у розмірі EUR 5,000 для пілотного проекту партнерства;
   • залучення до мережі Tandem, що налічує понад 250 культурних менеджерів/ок з 35 країн у Європі;

   Завдяки Tandem, організації-учасниці можуть впевнено знайти свій шлях до комплексної міжнародної сцени у ній. Поєднання професійних навичок Tandem-партнерів у спільному міжнародному проекті створює нові ідеї і практичні підходи.

   Детальніше про умови участі можна прочитати на сайті програми: http://tandemexchange.eu/about-tandem/tandem-ukraine/

   Додаткова інформація міститься у додатках.

   Контакти:

   Ольга Коцька kotska@mitost.org

   Анна Хвиль +38(093)5536109

   Файли:

   Детальна інформація на сайті -http://gurt.org.ua/news/grants/31373/

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24