Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Програма підтримки дітей-сиріт та дітей у СЖО оголошує конкурс грантів

   Назад

   Програма створена за підтримки фонду Джинджер і діє на теренах України понад 10 років. Метою Фонду є підтримка дітей, батьки яких померли, і дітей, покинутих батьками, які не здатні чи не зацікавлені дбати про них.

   Фонд Джинджер підтримує організації (не підтримує фізичних осіб та державні структури), які реалізують такі види проектів:

   • будівництво дитячих будинків сімейного типу та центрів для покинутих дітей,
   • проекти, що допомагають сиротам  та/або покинутим дітям у державних сиротинцях,
   • проекти, які спрямовані на превентивну роботу з дітьми та сім’ями у СЖО.

   Фонд  надає перевагу проектам, що впроваджуються у віддалених регіонах (сільська місцевість або Східна та Південна Україна).

   Фінансування

   Середній грант для проекту по опіці державних установ, ДБСТ та інших структур, де проживають діти-сироти, становить 2000 – 5000 доларів США.

   Середній показник для будівельних проектів 10 000 – 25 000 доларів США.

   Фонд Джинджер не є цільовий недоторканий капітал (ендавмент). Це добровільна щорічна індивідуальна пожертва. Ми не знаємо, чи ми отримаємо пожертву наступного року, саме тому ми просимо організації взяти це до уваги при фінансовому плануванні на майбутнє. Відповідно, гранти, будуть надаватися максимально на однорічну програму і покриватимуть менше, ніж усю необхідну для проекту суму. Намір полягає у тому, щоб підтримати сталий проект та уникнути залежності отримувача від очікування наступного гранту.

   Заявки на участь в конкурсі просимо відправляти  на електронну скриньку: lef.socialprojects@gmail.com. Останній день подання - 25 квітня 2016 р.

   Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись тут:

   http://goo.gl/forms/uNt9byrJKb

   Контакти

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24