Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Конкурс «Місцеве самоврядування – це ми!»

   Назад

   До 30 червня 2016 року приймаються заявки на участь у конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!». За перемогу у конкурсі про місцеве самоврядування — подорож до Страсбургу та електронні гаджети.

   Відтепер можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн отримають не лише автори роботи-переможниці, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.

   1 Місце – Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможниці до Штаб-квартири Ради Європи

   2 Місце – Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи

   3 Місце – Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи

   Крім того, у 2016 року запроваджено додаткову почесну нагороду — Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.

   Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.

   Обов’язкова умова для участі у номінації — виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.

   Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді.

   Ви можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування. Не варто боятися цього — почніть розмову з простого:

   • Самоврядування: що ми знаємо про це?
   • Самоврядування: як це працює?
   • Самоврядування: що ми можемо зробити для цього? Як збільшити участь молоді у вирішенні питань місцевого значення, розбудові своїх громад?

   Самоврядування: як удосконалити? Як сьогодні відбувається реформування місцевого самоврядування в Україні? Які успіхи досягнуто? Що ви знаєте про добровільне об’єднання та співробітництво громад?

   Умови участі у фестивалі та додаткова інформація — на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»(http://fest.dytiatko.org.ua)

   Довідка. Номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» є складовою частиною Національної конкурсної програми Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Номінація започаткована у 2012 році спільно з Радою Європи.

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24