Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Програма педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (ТEA)

   Назад

   Програма педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (ТEA) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Програма надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Азії поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США. Учасники програми відвідають Сполучені Штати Америки весною та в осені 2017 року, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.

   Програма покриває візову підтримку (віза J-1), оплату подорожі з місць проживання учасників до приймаючого університету в США, університетську тренінгову програму, ознайомчу сесію у Вашингтоні, медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, невеличку стипендію, проживання (як правило разом з іншими учасниками програми) та харчування, книги, можливість взяти участь у конкурсі грантів для подальших програм в Україні.

   Анкету он-лайн можна знайти: https://oas.irex.org/tea або звернутися за такою адресою:TEAKyiv@state.gov.

   Кінцевий термін подання анкети: 15 квітня 2016 року.

   Інформація про програму:http://photos.state.gov/libraries/ukraine/895/pdf/tea-program-2016.pdf

   За інформацією щодо участі звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24