Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
Назад

Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі

Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі для підтримки демократичного розвитку, економічного розвитку і реформування енергетики в Україні. Успішні проекти фінансуватимуться за рахунок фонду «Глобальна Британія».

Останній термін подачі заявок: 6 березня 2017 року, 18.00 год. (за київським часом)

Програма підтримає проекти з бюджетом до 20 000 фунтів стерлінгів в наступних сферах:

Демократичний розвиток:

  • розгортання процесу децентралізації, в тому числі формування ефективного, прозорого і відкритого місцевого бюджету, широкого залучення місцевих громад та розвиток компетенції в органах місцевого самоврядування, відновлення і розвитку міст;
  • підтримка реформ державного управління;
  • підтримка України у проведенні вільних та чесних виборів згідно міжнародних стандартів;
  • підтримка реформи суспільного мовлення та надання професійних послуг населенню.

Економічний розвиток:

  • поліпшення інвестиційного клімату та бізнес-середовища для іноземних і вітчизняних інвесторів;
  • вдосконалення управління державними підприємствами;
  • посилення парламентського контролю за економічними і фінансовими питаннями.

Реформування енергетичного сектору:

  • підвищення енергетичної безпеки України в результаті зменшення залежності від російських вуглеводнів, вугілля та ядерного палива; збільшення диверсифікації поставок палива; підвищення енергоефективності; збільшення видобутку нафти і газу вітчизняного виробництва; ширше використання відновлюваних джерел енергії;
  • подальше реформування енергетичного сектору України відповідно до вимог третього енергетичного пакету ЄС і як результат: зниження корупції; більше конкуренції на ринку; оновлена система монетизації субсидій, що надасть більше стимулів для економії енергії та зниження навантаження на державні фінанси України;
  • обмін кращим досвідом Великобританії в антикорупційній політиці (у співпраці з торгово-промисловими палатами та бізнес-асоціаціями), а також розширення можливостей для українського бізнесу, яке забезпечує Зона вільної торгівлі з ЄС.

Успішні проекти повинні мати стійкі результати і чітко визначати очікувані зміни. Вони можуть також базуватися на проектах інших організацій, доповнюючи їх.

Максимальне фінансування будь-якого проекту становить 20 000 фунтів стерлінгів. Може бути спільне фінансування та самофінансування. 

Проекти повинні бути реалізовані і всі платежі використані до 31 березня 2018 року.

Пропозиції необхідно направляти до посольства Великобританії в Києві на Kyiv.Projects@fco.gov.uk до 6 березня 2017 р до 18.00 год. (за київським часом).  

Заявка

Бюджет

Детально: http://goo.gl/bzGkCZ

Назад

21 Вересня 2018 12:05
24 Квітня 2018 16:15
06 Квітня 2018 08:26
02 Березня 2018 09:17
28 Березня 2017 11:24