Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
   Назад

    

   До уваги керівників підприємств

    

   Інноваційні Ваучери – фінансовий інструмент, що дозволяє українським компаніям фінансувати впровадження кліматичних інновацій. Інноваційними Ваучерами можуть користуватись різні компанії – від розробників кліматичних технологій до тих, хто прагне їх використати для скорочення свого впливу на довкілля чи скорочення витрат енергії.

   Програму Інноваційних Ваучерів спонсорує Європейський Банк Реконструкцій і Розвитку (ЄБРР) та його Центр фінансування трансферу технологій зі зміни клімату (FINTECC (Finance and Technology Transfer Centre for Climate Change)) за фінансової підтримки EU Neighborghood Facility.
   ГО Greencubator втілює програму Інноваційних Ваучерів в Україні.

   За допомогою Програми Інноваційних Ваучерів ЄБРР хоче підтримати українські компанії, покращити умови для розвитку та впровадження кліматичних технологій. Інноваційні Ваучери – інструмент запуску та розвитку швидко-зростаючого та значного за обсягами ринку в Україні.

   Розробникам технологій, інноваторам, тим, хто хоче розумніше використовувати ресурси, пропонуємо Інноваційні Ваучери – кошти на втілення їх проектів в життя. Ці кошти не є позикою чи кредитом, а радше – інвестицією у бізнес. Ми пропонуємо інноваційні ваучери двох категорій:

   Ваучер до EUR 20 000

   Більшість компаній, що переможуть у конкурсі, отримають Інноваційні Ваучери із середньою сумою фінансової підтримки з боку ЄБРР у розмірі до EUR 20 000.

   “Мегаваучери” до EUR 50 000

   Для компаній, із проектами, що мають потенціал стати проривними, ми пропонуємо 5 мега-ваучерів розміром до EUR 50 000. Такі проекти мають продемонструвати потенціал та спроможність отримати значні результати в плані впровадження кліматичних інновацій.

   В рамках програми Інноваційних Ваучерів кліматичними технологіями вважаються будь-які технології, котрі:

   • Зменшують використання викопного палива і економлять енергію
   • Збільшують рівень використання відновлюваних джерел енергії
   • Знижують викиди закису азоту або метану від сільськогосподарських процесів
   • Полегшують адаптацію до змін клімату
   • Іншим чином зменшують викиди парникових газів

   Компанії, що хочуть отримати фінансування для своїх проектів через Інноваційні Ваучери подають свої проекти на конкурс. Проекти оцінюються експертами програми і найкращі отримують фінансову підтримку.

   Прийом заявок на конкурс Інноваційних Ваучерів розпочинається о 9 годині ранку 28 березня 2017 р. Для участі необхідно заповнити заявку в електронному вигляді http://innovoucher.com.ua/howtoappply/

   Детальна інформація на сайті http://innovoucher.com.ua/aboutprog/

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24