Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
Назад

Проект Technology Nation Фонду BrainBasket

Проект  Technology Nation

Фонду BrainBasket

 

Technology Nation - це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування. Даний курс дозволяє всім бажаючим отримати
IТ-освіту світового рівня і вивчити основи найбільш популярних мов програмування, дає слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IT-сфері.

Заняття проходять у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений в онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Участь в програмі не вимагає попередніх технічних навичок і подати заявку на участь можуть всі бажаючі. Ключовими критеріями відбору є володіння комп'ютером на рівні впевненого користувача і знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Також в рамках проекту у всіх навчальних групах передбачені квоти для учасників АТО і переселенців. Для участі в програмі необхідно заповнити анкету і виконати тестове завдання (Ви отримаєте його після реєстрації).

Особливості проекту:

♦ навчальні програми базуються на курсах кращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford) і дають розуміння основ програмування і знайомлять з найбільш популярними мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML / CSS).

♦ заняття проходять у форматі змішаного навчання (онлайн + оффлайн). Курс триває 4 місяці, аудиторні заняття проходять два рази на тиждень в робочі дні з 19:00 до 20:30.

♦ кожна група займається під супроводом досвідченого ментора.

♦ освітні хаби розташовані у всіх обласних центрах України.

♦ навчання безкоштовне.

Заявка та додаткова інформація за посиланням:

https://brainbasket.org/ru/technology-nation-3/ .

Назад

21 Вересня 2018 12:05
24 Квітня 2018 16:15
06 Квітня 2018 08:26
02 Березня 2018 09:17
28 Березня 2017 11:24