Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
  Назад

  Конкурс від Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME - «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на творчість».

  Конкурс від Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME -  «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на творчість».

  Кінцевою метою конкурсу є підтримка створення і розвитку бізнесу та розширення діяльності компаній (МСП та стартапів) у сфері моди і туризму за допомогою бізнес-інкубаторів та установ, які підтримують підприємницькі ініціативи, поєднуючи креативність, мистецтво і дизайн з передовими технологіями та наукою.

  Конкурс орієнтований на два сектори: мода (FashionTech) і туризм (Tourism).  Відповідно підтримка надаватиметься за двома напрямами:

  • Тема 1 (FashionTech) - підтримка транснаціональної мережі бізнес-інкубаторів та установ, що забезпечують бізнес-підтримку для МСП та стартапів, зосереджених на перетині моди та технології.
  • Тема 2 (Tourism) - підтримка транснаціональних мереж бізнес-інкубаторів та установ, що надають бізнес-підтримку для МСП та стартапів, що працюють у сфері туризму.

  Кінцевий термін подачі заявки :  19 жовтня 2017 року, 17:00:00 (Брюсельський час).

  Детальна інформація –  https://ec.europa.eu/easme/en/cos-einet-2017-3-04-european-incubation-networks-creativity-driven-innovation.

   

  Назад

   

   

   

  24 Червня 2019 09:42
  19 Лютого 2019 11:51
  28 Березня 2017 11:24