Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
  Назад

  Семінар з презентації проектів та можливостей співпраці з Європейським Союзом для Чернігова та області

  29 листопада поточного року в Чернігівській облдержадміністрації в рамках візиту до області Представництва ЄС в Україні відбувся семінар з презентації проектів та можливостей співпраці з Європейським Союзом для Чернігова та області. 

  Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС, розповіла про молодіжні, освітні і культурні можливості, а також інформаційні ресурси European Union in Ukraine, які можуть бути використані всіма зацікавленими для власного розвитку і налагодження взаємин з європейськими партнерами.

  З-поміж основних досягнень у співпраці Ірина Стаднійчук назвала Угоду про асоціацію України з ЄС. Вона охарактеризувала Угоду як найамбітнішу з підписаних з країнами - не членами Євросоюзу. Cпівпраця з Представництвом ЄС розширює межі для особистісного розвитку ініціативної молоді, а також дозволяє швидше та ефективніше реформувати різні сфери життя в Україні.

  Помічник керівника Чернігівського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Наталія Зайцева, координатор проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Чернігівській та Сумській областях Сергій Забара, спеціаліст відділу міжнародних зв’язків Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Марія Сокол-Гарига розповіли про вже напрацьований в області досвід співпраці з Представництвом ЄС.

  Заступник директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зауважила, що експорт товарів з області до ЄС складає майже третину загального обсягу. Проте у цьому напрямку є куди розвиватися, розширюючи та зміцнюючи існуючі зв’язки.

  Назад

  22 Січня 2019 15:05
  24 Квітня 2018 16:15
  06 Квітня 2018 08:26
  02 Березня 2018 09:17
  28 Березня 2017 11:24