Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
  Назад

  Презентація напрацювання щодо інфраструктури підтримки бізнесу в регіоні

  Департамент економічного розвитку облдержадміністрації спільно з проектами FORBIZ та “Регуляторна мапа України” днями презентував напрацювання щодо інфраструктури підтримки бізнесу в регіоні. Мова йшла про ініціативи саморегулювання бізнесу та практичні можливості фінансові підтримки МСП.

  Представники FORBIZ висловили сподівання побачити продовження роботи і по завершенню реалізації проекту.

  Рікардо Пінто, старший консультант з питань політики МСП, проекту FORBIZ: "Чернігівщина, зокрема сам обласний центр та місто Ніжин, були обрані для реалізації проекту невипадково. Ми побачили потенціал регіону, як такого, що має більш-менш налагоджену комунікацію в трикутнику «влада-бізнес-громадськість. Відтак, для напрацювання відповідної стратегії варто було лише стимулювати ці сторони частіше вести діалог. Обговорення йшло в робочих групах і часто відповідні рішення приймалися не відразу. Це є показником того, що кожна сторона переймається окресленим питанням.
  Ми маємо сподівання найближчим часом побачити практичне втілення теоретичного документу. Також плануємо представити досягнення Чернігівщини на всеукраїнській конференції."

  Олександра Хомик, директор Департаменту економічного розвитку ОДА: "З урахуванням напрацьованої в проекті стратегії, на початку жовтня сесія обласної ради прийняла низку змін до важливих документів. Зокрема до Стратегії регіонального розвитку внесено 14 нових технічних завдань. Відредаговано й Програму підтримки МСП, заплановано чимало заходів з реальним бюджетним фінансуванням.
  Звичайно, ключовим у цій роботі є розвиток інфраструктури підтримки бізнесу. Наразі в області зареєстровано близько 40 суб’єктів, що надають відповідні послуги. Облдержадміністрація є у числі засновників двох з них. Це — Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», яка працює досить давно і має можливість надавати фінансово-кредитну допомогу за чітко визначеними напрямами; а також відносно недавно створена Агенція регіонального розвитку, що має стати платформою для комунікації усіх існуючих профільних організацій."

  Радник міського голови м.Ніжин Сергій Осадчий подякував за можливість глибше вивчити проблеми на шляху розвитку МСП та напрацювати точкову стратегію з їх подолання. 

  Джерело: Чернігівська облдержадміністрація

  Назад

  22 Березня 2019 15:02
  19 Лютого 2019 11:51
  24 Квітня 2018 16:15
  06 Квітня 2018 08:26
  02 Березня 2018 09:17
  28 Березня 2017 11:24