Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
   Назад

   Делегати Представництва ЄС завітали до Чернігівської області

   27 лютого – 1 березня 2019 р. делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Чернігів, Бахмач і Носівку із офіційним візитом. У рамках візиту відбулася низка інформаційних заходів , а саме:

   • Бахмач: Гра "Еліас" для молоді на тему Європейського Союзу, публічна презентація "Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС".
   • Чернігів: тренінг-дискусія "European projects lab for NGOs", семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

   Так, під час семінару "Участь у європейських форумах та виставках" місцеві підприємці, експерти в сфері торгівлі та консалтингу, представники органів державної влади, зокрема Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації, мали нагоду дізнатися від знаних експертів про можливості участі у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України. 

   Довідково

   Відповідні заходи є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

    

    

   Назад


   22 Серпня 2019 09:12
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24