Анонси
   Назад

   Кращі практики та поради щодо створення енергоефективних ЦНАП в ОТГ: посібник для ОТГ

   В рамках Форуму «Енергомодернізація адмінбудівель в Україні: практики та виклики» було презентовано посібник «Кращі практики та поради щодо створення енергоефективних ЦНАП в ОТГ», розроблений провідними українськими та шведськими експертами Програми «U-LEAD з Європою».
    
   Посібник створено з метою підвищення обізнаності мешканців громад про сучасні технології та енергоефективні підходи, що сприяють сталому розвитку. На основі релевантних для України практик впровадження енергоефективних технологій у муніципалітетах Швеції та успішних прикладів українських громад, посібник пояснює основні принципи енергоефективності, дає практичні поради та узагальнює нормативно-технічну базу щодо модернізації та будівництва ЦНАП та інших громадських будівель.
    
   Разом із Посібником на Форумі був презентований онлайн-калькулятор енергоефективності адмінбудівель. Це інструмент, завдяки якому громада може розрахувати рівень енергоефективності ЦНАП та інших адмінбудівель, а також дізнатися про заходи, які допоможуть заощадити витрати на утримання таких будівель без шкоди для комфорту відвідувачів. Калькулятор доступний за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/energy/
    
   Завантажити посібник можна за посиланням

   Назад

    

   23 Січня 2020 12:52