Анонси
   Назад

   Чернігівський Регіональний Інноваційний Форум: реєстрація відкрита

   22 листопада 2019 року відбудеться Чернігівський Регіональний Інноваційний Форум під назвою «Формування ефективної інноваційної екосистеми як складової інвестиційного розвитку регіону».

   Форум - місце зустрічі новаторів, науковців, авторів startup проєктів, підприємців, експертів у сфері інновацій, органів влади та майданчик для обговорення технологічних трендів, обміну досвідом і презентації інноваційних рішень з метою розвитку власного потенціалу та налагодження співпраці.

   Захід поєднає декілька форматів взаємодії учасників - панельні дискусії, підведення підсумків конкурсу інноваційних проєктів «Краща інноваційна розробка регіону», нетворкінг.

   У дискусійних панелях Ви дізнаєтесь про актуальні тенденції інноваційного розвитку, екосистему інновацій: наука – інновації – бізнес, наявні фінансові інструменти підтримки інновацій та підприємництва, регіональну інфраструктуру для розвитку підприємницьких ініціатив та створення інноваційних продуктів.

   Крім того, Ви зможете знайти бізнес-партнера та нові можливості для інвестицій; отримати доступ до значної кількості професійних контактів.

   Ми чекаємо на Вас 22 листопада у конференц-залі АТ «Полікомбанк» (вул. О. Молодчого, 46, м. Чернігів, 7 поверх).

   Реєстрація учасників, welcome coffee: 9.15-10.00

   Початок роботи Форуму: 10:00

   Не проґавте свій шанс – отримайте нові знання, знайомства та натхнення!

   Реєструйтеся за посиланням та беріть участь у Форумі! 

   Кількість місць обмежена! 

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15