Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
   Назад

   Завершено реконструкцію стадіону «Юність» у Чернігові

   Чернігівська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Юність» відтепер має сучасну спортивну споруду – реконструкцію стадіону завершено. Футбольне поле тепер із високоякісним штучним покриттям. Також встановлені гумові легкоатлетичні доріжки, міні-футбольне поле, доріжка для стрибків у довжину, зручні трибуни для глядачів на три тисячі місць. Відремонтували і підтрибунне приміщення, де розміщені медичний пункт, роздягальні та кімнати арбітрів.

   Будівельні роботи здійснені за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (майже 47,3 мільйона гривень) та співфінансування з місцевого бюджету (майже 6,3 мільйона).

   Новий стадіон – сучасний простір для занять фізичною культурою та спортом, підготовки спортивного резерву з футболу для збірних команд області та України.

   Варто зазначити, що СДЮСШ «Юність» має гарні спортивні традиції. Серед вихованців школи є відомі футболісти, які грали у складі «Динамо» Київ: Андрій Ярмоленко, Тарас Луценко, Сергій Доценко, Павло Полегенько, Олексій Хобленко та інші.

   Наразі у закладі функціонують 50 груп, в яких займаються понад 730 вихованців. Працюють 28 тренерів-викладачів та інструкторів-методистів.

   Джерело: http://cg.gov.ua

   Назад


   25 Листопада 2019 10:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24