Анонси
   Назад

   Проекти для Менської ЦРЛ будуть реалізовано до кінця року

   Директорка Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Олександра Хомик разом з першим заступником голови Менської райдержадміністрації Сергієм Мурованим ознайомилась з проектами, що реалізовуються для КНП "Менська центральна районна лікарня".

   За кошти державного фонду регіонального розвитку передбачається до кінця року завершити будівництво 6-ти квартирного житлового будинку для забезпечення житлом медичних працівників Менської ЦРЛ. Для цього передбачено 4,3 млн грн коштів ДФРР. На сьогодні готовність об’єкту більше 50%.

   До речі, у 2015 році  за кошти ДФРР було побудовано 1 чергу проекту – 4-квартирний житловий будинок для медичних працівників.

   Крім того, для придбання апарату комп`ютерної томографії передбачено 8 млн грн коштів ДФРР. Загальна ж вартість становить близько 12 млн грн. Апарат вже завезено до ЦРЛ і після завершення ремонту приміщення під томограф, він буде до кінця року встановлений.

   Впровадження проекту дасть змогу медичному закладу закупити перший в районі апарат комп'ютерної томографії, що дозволить забезпечити використання прогресивних технологій для виявлення різноманітних патологій та злоякісних новоутворень на первинних стадіях обстеження пацієнтів, поліпшити тривалість та якість життя населення Менського та сусідніх районів.

   Як запевнив головний лікар Менської центральної районної лікарні проекти з будівництва 6-квартирного будинку та придбання комп’ютерного томографу будуть реалізовано до кінця року.

   Відділ державних інвестицій 

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15