Анонси
   Назад

   Великі гранти ЄС на коопераційні культурні проєкти

   Це конкурс грантів на масштабні культурні проєкти, створені у співпраці між організаціями. Представництво ЄС в Україні розуміє важливість культури й готове виділити 3 мільйони євро на її розвиток та підтримку інституцій, що у цьому допомагають. 

   Ви можете отримати від 400 000 до 800 000 євро на проєкт, що стосується:

   • ревіталізації культурної спадщини. Наприклад, на перетворення старого заводу на культурний хаб. 
   • використання культурної спадщини та сучасної культури для місцевого розвитку. Наприклад, на проєкт культурного кварталу або створення нової туристичної пам’ятки.
   • створення та розповсюдження контенту, що сприяє критичному мисленню, поширенню демократичних цінностей та примиренню громад. Наприклад, на інформаційну кампанію громадської організації або AR/VR додаток для музею. 
   • розвитку стійкості та адаптивності культурного середовища. Наприклад, на онлайн-курс, що допоможе організаціям культури вибрати новий підхід до надання послуг або проєкт співпраці з іншим сектором.

   На конкурс можна подати проєкти місцевої влади, громадських організацій та організацій сфери культури, розроблені у команді з іншими такими ж організаціями. 

   У Вашій команді може бути від двох до чотирьох учасників. Кожен учасник має бути неприбутковою організацією з юридичною особою, зареєстрованою в Україні. 

   Конкурс відбувається у два етапи: 

   1. на першому етапі потрібно описати загальну ідею проєкту в шаблоні (Annex A.1). Організація, що подає заявку, також має зареєструватися у базі PADOR
   2. на другому етапі потрібен детальний опис проєкту, логічна матриця та бюджет. На цій стадії ваші партнери також мають зареєструватися у PADOR.

   Заявку та документ з описом концепції проєкту необхідно подати через онлайн-платформу PROSPECT.

   Кінцевий термін: 14 серпня 2020 о 16:00 за київським часом

   Детальна інформація: https://www.houseofeurope.org.ua/opportunity/77

    

   Приєднуйтесь до нашого Telegram каналу за посиланням  https://t.me/Grants_Chernihiv_ODA, на якому висвітлюються актуальні для участі кредитні, грантові програми та конкурси і програми міжнародної технічної допомоги.

   Посилання на останній Грантовий дайджест «Будь у курсі подій – дій»:  http://economy.cg.gov.ua/index.php?id=15752&tp=1&pg

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15