Анонси
   Назад

   Фінальний етап конкурсу «Золота ділянка-2020!»

   Добігає кінця конкурс «Золота ділянка-2020!», який проходив в рамках проєкту Польської Допомоги задля Розвитку «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва» у семи регіонах України, у тому числі в Чернігівській області. Наразі триває його фінальний етап.

   Нагадаємо, що попередньо експертами було обрано трійку кращих інвестиційних ділянок Чернігівської області, які пройшли до фінального етапу конкурсу. Фіналістами стали Корюківська міська рада, Менська міська рада, Кіптівська сільська рада.

   Так, днями відбувся ІІ етап конкурсу - презентація ділянок перед членами Конкурсної комісії та безпосередній виїзд на локації. До складу Конкурсної комісії увійшли представник Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації, директор Агенції регіонального розвитку Чернігівської області та експертка Польської агенції інвестицій та торгівлі – Моніка Здрожек.

   За результатами проведеного аудиту та оцінювання буде визначено одного переможця – «Золоту ділянку 2020». Оголошення ж результатів Конкурсу відбудеться після завершення аудиту земельних ділянок у всіх регіонах, які беруть участь у проєкті.

   До слова, за умовами конкурсу на переможця чекає поїздка до Польщі в рамках навчального візиту.

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15