Анонси
   Назад

   Продовжуємо співпрацю з Проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGе)

   У вівторок, 8 вересня, відбулась чергова онлайн зустріч з радниками Проєкту SURGе щодо ходу його реалізації.

   Нагадаємо, що Чернігівщина стала одним з пілотних регіонів для участі  в ініціативі «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проєктів в Україні», яка націлена на реалізацію регіонами та громадами інвестиційних проєктів (за публічні кошти), що створюють нову зайнятість та розширюють регіональні економічні можливості.

   Цього разу учасники зустрічі обговорювали питання експертного дослідження, а саме вивчення думки основних груп бенефіціарів і стейкхолдерів, здійснення оцінки щодо стану та потреб області з питань забезпечення ефективного публічного інвестування.

   Уже підготовлено проєкт плану-графіку опитування представників відповідних груп заінтересованих сторін.

   Фахівці розглянули також можливі форми залучення представників бенефіціарів і стейкхолдерів до опитування для забезпечення їх широкого представництва та інклюзивності процесу: проведення анкетування, інтерв’ю, самооцінки та фокус-груп за участю осіб, які є носіями інтересів різних груп заінтересованих сторін. Орієнтовно процес опитування бенефіціарів і стейкхолдерів планується розпочати з 17 вересня 2020 року.

   Результати опитування будуть покладені в основу робіт із удосконалення нормативного та організаційного забезпечення покращення ефективності публічного інвестування в Україні.

   За матеріалами відділу стратегічного планування, прогнозування та моніторингу регіонального розвитку

   Назад

    
    

   25 Серпня 2020 16:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15