Анонси
   Назад

   До уваги підприємств Чернігівщини!

   Нагадуємо, що на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, в області запроваджено механізм часткового відшкодування витрат підприємств області на участь у виставково-ярмаркових заходах на національному та міжнародному рівнях (далі – часткове відшкодування).

   Для отримання часткового відшкодування у межах бюджетного року підприємство за фактом участі у виставково-ярмарковому заході подає Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації документи протягом 30 (тридцяти) календарних днів. Кінцевий термін подання документів - щороку до 15 жовтня.

   Часткове відшкодування надається підприємству як фінансова підтримка на безповоротній основі один раз на відповідний календарний рік.

   Розмір часткового відшкодування становить 30 % від фактичних витрат, але в обсягах не більше 50,0 тис. грн. у разі очної участі та не більше 5,0 тис. грн. у разі  заочної участі у виставці.

   З умовами Порядку надання часткового відшкодування можна ознайомитись на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне» за посиланням або в рубриці «Обласні програми».

   За більш детальною інформацією просимо звертатись до Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації за телефонами: (0462) 66-91-59, 67-58-34.

   Запрошуємо скористатися можливістю фінансової підтримки!

   За матеріалами відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення

   Назад

    
    

   25 Серпня 2020 16:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15