Анонси
   Аналітичні матеріали

   Назад

   В області наразі функціонує 30 центрів надання адміністративних послуг:

   - 1 регіональний центр в м. Чернігові;

   - 2 міськрайоних у містах Прилуки та Н.-Сіверський (які охоплюють також надання послуг по Прилуцькому та Н.-Сіверському районах);

   - 1 міський – в м. Ніжин;

   - 15 районних центрів;

   - 10 в об’єднаних територіальних громадах – Парафіївській, Кіптівській, Остерский, Коропська, Макіївській, Бобровицькій, Варвинській, Козелецькій, Куликівській, Срібнянській та в Ріпкинській селищній раді.

   В області наявний позитивний досвід Кіптівської об'єднаної територіальної громади, яка у 2017 році стала переможцем конкурсу за Програмою U-LEAD «Покращення якості місцевих послуг для населення».

   В цьому році, комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку відібрала 6 ОТГ Чернігівської області до участі в Програмі:

   1. Бобровицька

   2. Вертіївська

   3. Іванівська

   4. Коропська

   5. Куликівська

   6. Михайло-Коцюбинськa.

   Наразі працюють в Програмі Бобровицька, Вертіївська, Куликівська ОТГ. Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП.

   За попередніми даними, заявки для участі в проекті U-LEAD та отримати фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) відправили 6 ОТГ, це Батуринська, Городнянська, Варвинська, Козелецька, Носівська, Сосницька.

   Назад

    
    

   30 Грудня 2020 08:10
   23 Грудня 2020 14:02