Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси  Аналітичні матеріали

  Назад

  В області наразі функціонує 30 центрів надання адміністративних послуг:

  - 1 регіональний центр в м. Чернігові;

  - 2 міськрайоних у містах Прилуки та Н.-Сіверський (які охоплюють також надання послуг по Прилуцькому та Н.-Сіверському районах);

  - 1 міський – в м. Ніжин;

  - 15 районних центрів;

  - 10 в об’єднаних територіальних громадах – Парафіївській, Кіптівській, Остерский, Коропська, Макіївській, Бобровицькій, Варвинській, Козелецькій, Куликівській, Срібнянській та в Ріпкинській селищній раді.

  В області наявний позитивний досвід Кіптівської об'єднаної територіальної громади, яка у 2017 році стала переможцем конкурсу за Програмою U-LEAD «Покращення якості місцевих послуг для населення».

  В цьому році, комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку відібрала 6 ОТГ Чернігівської області до участі в Програмі:

  1. Бобровицька

  2. Вертіївська

  3. Іванівська

  4. Коропська

  5. Куликівська

  6. Михайло-Коцюбинськa.

  Наразі працюють в Програмі Бобровицька, Вертіївська, Куликівська ОТГ. Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів Програми до функціонування належного ЦНАП та за результатами візиту спеціалістів до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації  та створення ЦНАП.

  За попередніми даними, заявки для участі в проекті U-LEAD та отримати фінансування на створення Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) відправили 6 ОТГ, це Батуринська, Городнянська, Варвинська, Козелецька, Носівська, Сосницька.

  Назад

   

   

   

  24 Червня 2019 09:42
  19 Лютого 2019 11:51
  28 Березня 2017 11:24