<<<1 - 11 з 2891>>>


04 Березня 2021 10:17Інформація до відома

Всеукраїнський конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах в умовах пандемії COVID-19

Громадська організація «Інститут миру і порозуміння» (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголосила конкурс проєктів з розвитку безпеки в громадах “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, що пов’язані з особливими загрозами та потребами в умовах пандемії COVID-19”.

Учасниками конкурсу можуть бути зареєстровані

04 Березня 2021 09:52Актуально

Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Національна економічна стратегія-2030 — це амбітна візія України в майбутнє і дорожня карта, що змінить країну. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 березня.

Прем’єр-міністр відзначив знаковість

04 Березня 2021 09:29Інформація до відома

Аграрний комітет підтримав запропонований розподіл державної підтримки аграріїв у 2021 році

3 березня, на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики було представлено напрями державної підтримки сільгоспвиробників у 2021 році за розробки Мінекономіки у співпраці з профільними асоціаціями. Зокрема, народні депутати підтримали

03 Березня 2021 09:59Подія

Анна Коваленко підписала меморандум про співпрацю з АТ “Слов'янські шпалери – КФТП”

Візит у Корюківку на одне з найбільших українських підприємств з виробництва шпалер завершився підписанням  Меморандуму про співпрацю та узгоджені дії  із представниками фабрики та  Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

Це черговий крок очільниці

02 Березня 2021 14:15Подія

Аграрії України ознайомилися з науковими розробками Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва

Днями понад 70 сільгоспвиробників взяли участь у Всеукраїнському онлайн семінарі "Ефективні біопрепарати для сільського господарства". Організатор навчання - Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

У роботі

02 Березня 2021 09:59Інформація до відома

На рекордні 1,2 млрд грн видано кредитів бізнесу за минулий тиждень у рамках Програми 5-7-9

Від старту програми банки-учасники видали 9 490 кредитів на загальну суму 22,7 млрд грн. З них 12,5 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 4 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 5,9 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів під 0%.

Найактивнішими учасниками

02 Березня 2021 09:18Подія

Продовжено термін подання проєктів ДФРР

У п’ятницю, 26 лютого, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

До складу комісії увійшли

02 Березня 2021 09:14Інформація до відома

Як діяти у разі порушення Вашого права на обслуговування українською мовою

З 16 січня 2021 року набрала чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», що стосується використання державної мови у сфері обслуговування споживачів. До зазначеної сфери також відноситься і надання

01 Березня 2021 15:19Інформація до відома

Конкурс соціальних проєктів компанії «Байєр»

Компанія «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках восьмого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Пропозиції соціальних

01 Березня 2021 10:02Інформація до відома

Моніторинг Мінрегіону: 98,5% об’єктів передані у комунальну власність громад

98,5% об’єктів спільної власності територіальних громад району громади вже готові взяти на свій баланс (надали згоду). Такими є дані моніторингу Мінрегіону, станом на 26 лютого 2021 року.

Інформація про процес

01 Березня 2021 09:20Інформація до відома

Виробники Чернігівщини запрошуються долучитися до Національного каталогу українських експортерів харчової органічної продукції!

Офіс з просування експорту запрошує експортерів долучитись до створення Національного каталогу українських експортерів органічної продукції, який надасть підприємствам постійну можливість знаходити нових партнерів та бути впізнаваними серед європейських байєрів, дистриб’юторів, імпортерів, тощо.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })