<<<1 - 11 з 5306>>>


27 Вересня 2023 18:03Актуально

Конкурс на співфінансування проектів для підтримки громад у організації ефективного управління територіями, Програма USAID АГРО

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)», що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації субгрантового проекту “Допомога громадам у організації ефективного управління територіями”.

Завдяки цьому субгранту

27 Вересня 2023 08:24Актуально

Регіональний економічний форум: чим захід став особливим для Чернігівщини

Минулого тижня у Києві відбувся дводенний Регіональний економічний форум, в межах якого проведено Стратегічну сесію з напрацювання пропозицій для економічного відновлення країни за участю представників центральних та місцевих органів влади.

Не оминули увагою

22 Вересня 2023 19:58Актуально

19 вересня відбулась стартова конференція проєкту «Оцінка збитків, завданих підприємствам в результаті збройної агресії рф», який реалізує Чернігівська ТПП за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

В конференції прийняла участь директор Департаменту  Олександра ХОМИК. «Завдяки проєкту 20 підприємств регіону на безкоштовній основі матимуть можливість отримати послуги з оцінки обсягу збитків, та ще 40 –  профільні консультації про порядок такої

22 Вересня 2023 18:08Актуально

Відбулася онлайн зустріч із представниками регіону Іль-де-Франс та науковою спільнотою Інституту Паризького Регіону

Від області участь в заході брали архітектори Чернігівської області та обласного центру. У фокусі уваги -  тема реконструкції та містобудування, презентація актуальних проєктів та ініціатив у Чернігові та області.

Окремо учасники зустрічі

22 Вересня 2023 17:59Вітання

Шановні працівники машинобудівної галузі Чернігівщини!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем машинобудівника України, який традиційно святкується в останню неділю вересня.

Продукція

22 Вересня 2023 15:17Актуально

Про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Чернігівщини

21 вересня перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем  провів чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

До онлайн-спілкування

22 Вересня 2023 13:05Актуально

«Найголовніше – бізнес залишається і розвивається саме на Чернігівщині»: Костянтин Мегем взяв участь у міжрегіональному круглому столі

Виклики та проблеми, з якими стикаються підприємці на звільнених від російських військ територіях, обговорили вчора учасники міжрегіонального круглого столу «Відновлення ділової активності в умовах війни: національний та регіональний аспекти»

21 Вересня 2023 21:07Актуально

22 вересня стартує прийом конкурсних заявок на гранти для підприємств у сфері громадського харчування

Благодійний фонд "МХП-Громаді" за підтримки бренду "Kurator" оголошує конкурс «Роби своє» для HORECA для підтримки сталого розвитку підприємництва в сфері громадського харчування як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні. 

Географія конкурсу: 13 областей України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська,

20 Вересня 2023 17:44Актуально

Грант до 50 000 євро на кліматичні інновації

Українські бізнеси можуть отримати до 50 тисяч євро на розробку або впровадження технологій, що скорочують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

 

“Кліматичні Інноваційні Ваучери” є

20 Вересня 2023 12:22Бізнес-новини

Нові тендерні можливості для представників харчової промисловості

Наразі існують тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з постачанням органічної продукції, мінеральної води. Пропонуємо декілька цікавих оголошень, участь у яких покриває GPA.

20 Вересня 2023 10:14Актуально

Гранти від Українсько-данського молодіжного дому

Гранти Українсько-данського молодіжного дому спрямовані на підтримку молодіжних організацій та молодіжних проєктів в Україні з метою побудови міцного громадянського суспільства та демократичного розвитку країни.

Загальний річний бюджет

<<<1 - 11 з 5306>>>