Вітаємо з професійним святом медичних працівників району!
Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Особливої ваги цей день має у воєнний час. Сьогодні, Ви та ваші колеги, рятуєте життя не лише цивільним громадянам, а і військовим на фронті, ризикуючи власним життям.
Дорогі наші медичні працівники! Висловлюємо Вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість та щиро бажаємо не тільки дбати про здоров’я