У зв’язку із збройною агресією російської федерації проти держави Україна та всього українського мирного народу, в територіальних громадах Корюківського району розпочатий процес дерусифікації та повної декомунізації, тобто позбавлення від російських і залишків радянських назв і символів.
У міських, селищних радах району створюються ініціативні комісії (групи) із представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів, істориків, громадських діячів та проводиться активне обговорення запропонованих назв.
Наші вулиці не повинні бути названими на честь подій чи діячів країни,