У понеділок, 26 квітня, в стінах Чернігівської ОДА відбулася зустріч представників малого та середнього бізнесу з керівництвом облдержадміністрації. Підприємці звернулися щодо зняття/послаблення обмежень для їх діяльності.
Заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк запевнила, що облдержадміністрація з розумінням ставитися до ситуації й не стоїть осторонь. Ще напередодні локдауну, 26 березня, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко підписала звернення до Кабінету міністрів