За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 квітня в області зафіксовано 587 нових випадків COVID-19. У Чернігові виявлено 205 нових випадків, у Ніжині - 101, у Чернігівському районі - 45, у Бобровицькому - 43, у Сосницькому - 32, у Срібнянському - 27, у Семенівському - 23, у Козелецькому та Ріпкинському - по 20, у Сновському - 15, у Менському - 13, у Городнянському - 11, у Новгород-Сіверському - 10, у Куликівському