Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів» з метою забезпечення чистоти і порядку, під час яких здійснюється приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, ліквідовуються несанкціоновані сміттєзвалища тощо. Крім того, висаджуються нові дерева, кущі та закладаються газони і квітники.
Розробник : КП 'ІАЦ Чернігівської облради' © Чернігівська облдержадміністрація