Анонси
   Німецька Служба Старших Експертів SES

   Назад


   Німецька Служба Старших Експертів SES


   Німецька Служба Старших Експертів SES - фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва - це провідна громадська організація Німеччини, яка об'єднує вийшовши на пенсію фахівців і керівних працівників, які надають консультативні послуги на громадських засадах. Починаючи з 1983 року ця некомерційна організація пропонує допомогу для самодопомоги по всьому світу, переважно в країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою, а також в самій Німеччині.

    

   Засновниками SES є головні об'єднання німецької економіки: Федеральний Союз Німецької Промисловості (BDI), Федеральне Об'єднання Німецьких Союзів Роботодавців (BDA), Німецька Торгово-промислова Палата (DIHK) і Центральне Об'єднання Союзів Німецьких Ремісників (ZDH). Діяльність SES за кордоном фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ).

    

   За допомогою Харківського німецького центру, який є Регіональним представником програми Німецької Служби Старших Експертів Ви можете запросити ses експерта. Це відкриває нові можливості для наших організацій, підприємств, установ по залученню німецьких фахівців в самих різних галузях в якості експертів-консультантів. Представниками програми в Харківському німецькому центрі є Дмитро Кольчик.

    

   Старші експерти

   Головна відмінна риса експертів SES - їх багаторічний досвід. Експерти безоплатно передають свої знання та підвищують кваліфікацію колег по професії в усьому світі. Вони володіють знаннями з більш ніж 50 галузей економіки, крім того високою соціальною компетентністю, готовністю пристосуватися до місцевих умов, і часто хорошим знанням іноземних мов. Вони не несуть витрат у зв'язку зі своєю діяльністю для SES і повністю забезпечені страховим захистом на період проведення проекту.

    

   Замовник. Запросити ses експерта

   Послуги SES розраховані перш за все на малі і середні підприємства, органи комунального управління, палати і економічні об'єднання, соціальні та медичні установи, а також організації, що працюють в сфері освіти і підвищення кваліфікації. Крім цього SES успішно співпрацює з іншими міжнародними організаціями з розвитку.

    

   Умови реалізації проекту

   У своїй роботі SES орієнтується на попит і потреби клієнта. Служба приймає заявку від замовника, перевіряє поставлені їм завдання і укладає окремі угоди з замовником і експертом. Діяльність експертів носить консультативний характер. Відповідальність за впровадження рекомендацій несе замовник. Одним з найважливіших умов роботи старших експертів є збереження прав третіх осіб на інтелектуальну власність.

    

   Фінансування

   Відповідно до принципів діяльності SES замовник повинен нести всі пов'язані з проектом витрати, в першу чергу витрати на місці проведення проекту. Однак, якщо замовники не можуть оплатити витрати на міжнародний переліт та адміністративні витрати SES, кошти можуть бути надані Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку BMZ.

    

   Детальніше на російській мові на сайті SES: www.ses-bonn.de/ru/o-nas.html та

   http://dzentrum.com.ua/biz/ses/


   Контакти:
   Харківський німецький центр - Deutsches Zentrum ТОВ «Німецький центр бізнесу і туризму»

   Юридична адреса:

   61072 Україна,

   м.Харків, вул. 23 Августа, 40

   Фактична адреса:

   61002 Україна,

   м.Харків, вул. Пушкінська, 57

   Час роботи: Пн-Пт 09.00-17.00 (перерва з 13.00-14.00)

    

   Тел. / Факс: (057) 755-55-95

   Тел .: +38 057 345 22 95

   Тел: +38 050 300 90 10

    

   E-mail: info@dzentrum.com.ua

    

   E-mail: ses@dzentrum.com.ua

   Internet: www.dzentrum.com.ua

   Коротку презентацію програми російською мовою можна скачати тут:  

   Краткая презентация программы на русском (скачать)

   Анкету для участі в програмі можна скачати тут:

   Анкета для участия в программе (скачать)

    

   За інформацією щодо участі звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.


   Назад

    
    

   24 Березня 2021 15:22
   30 Грудня 2020 08:10