Анонси  Назад

  Конкурс малих грантів до Всесвітнього дня паліативної допомоги

  Програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує Конкурс малих грантів «Підтримка ініціатив громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги «Паліативна допомога дітям».

  Мета конкурсу – підтримати ініціативи громадських організацій до Всесвітнього дня паліативної допомоги у 2016 році, що відзначається у другу суботу жовтня,  спрямовані на покращення поінформованості суспільства щодо права на отримання якісної паліативної допомоги всіма категоріями населення.

  Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, які працюють у сфері паліативної допомоги в Україні.

  Термін виконання проекту не повинен перевищувати 2 місяців.

  Загальний бюджет конкурсу – 510 000 гривень.

  Максимальний розмір гранту – 50 000 гривень

  Останній термін подання проектів 2 червня 2016 року.

  Оголошення результатів – до 2 липня 2016 року.

  Пріоритети конкурсу:

  • привернення уваги місцевих громад до проблем пацієнтів, які мають невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги (зокрема дітей і молодих людей);
  • консолідація зусиль громад для прийняття системних рішень щодо забезпечення важкохворих пацієнтів якісною медичною допомогою;
  • проведення широкої інформаційної кампанії в межах відзначення Всесвітнього дня паліативної допомоги (http://www.worldday.org);
  • залучення додаткового фінансування для підтримки установ та організацій, що надають паліативну допомогу в конкретній громаді.

  Можливі ініціативи в межах малого гранту:

  • проведення благодійних заходів, концертів, вуличних акцій, мистецьких заходів або конкурсів для збору благодійних коштів на підтримку місцевих служб паліативної допомоги (за умови забезпечення прозорості збору й використання благодійних внесків).
  • залучення місцевих і всеукраїнських ЗМІ до висвітлення питань організації та надання паліативної допомоги в Україні, зокрема забезпечення паліативних пацієнтів всіх вікових категорій адекватним знеболенням;
  • залучення представників місцевих громад до обговорень та оцінки потреб в паліативній допомозі;
  •  проведення акцій просвітницького характеру щодо цілей і завдань паліативної допомоги серед представників місцевих громад;
  • надання консультацій та проведення обговорення з органами місцевого врядування щодо створення системи паліативної допомоги в місті\районі\області.

  Програма не підтримуватиме проектів, спрямованих на закупівлю медичного обладнання та медикаментів. Кожна організація може подати на конкурс тільки один проект.

  Програма забезпечить усіх грантоотримувачів інформаційними матеріалами щодо паліативної допомоги (листівки, буклети). Переможців конкурсу буде запрошено на зустріч грантоотримувачів у Києві.

   Програма не надає грантів: прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам і приватним (фізичним) особам.
  Надісланих факсом і лише електронною поштою проектів не розглядатимуть.
  Про результати конкурсів учасників повідомлять листом.

  Проекти слід оформляти за стандартною аплікаційною формою.

  Оригінал проекту та 1 копію слід подати чи надіслати поштою на адресу:

  Міжнародний фонд “Відродження”

  вул. Січових Стрільців, 46, м. Київ, 04053

  Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”.

  Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси [email protected] та [email protected].

  Додаткова інформація

  Контакти: Програмна ініціатива «Громадське здоров’я»

  Ксенія Шаповал, [email protected]

  Ярослава Шуляк, [email protected]

  Тел. (044) 461 97 09

  За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381, 675-016.

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12