Анонси  Назад

  Конкурс на участь у програмі Поліція і Спільнота

  Міжнародна організація IREX оголошує конкурс у програмі ПОЛіС у 12 містах України - Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кіровоград, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево.

  До участі запрошуються бібліотеки, громадські організації, ко-воркінг центри, культурні та молодіжні платформи, які прагнуть долучитися до розбудови відповідальної співпраці громади та поліції заради безпеки та розвитку міст.

  Про проект:

  Проект “Залучення громадськості до реформ”, частиною якого є програма ПОЛіС, має на меті вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає, зокрема шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

  Що очікувати:

  Два представники від обраних бібліотек, громадських організацій або публічних платформ матимуть змогу пройти триденний тренінг в Києві в середині серпня. На тренінгу учасники зустрінуться з представниками Департаменту патрульної поліції України та дізнаються з перших вуст про реформу та її впровадження, отримають зв’язки, знання та унікальні інтерактивні матеріали. По поверненню в свої громади, учасники проводитимуть заходи з залучення громадян та місцевої поліції до діалогу. Також, учасники отримають фінансову підтримку для організації цих заходів.

  Організатори тренінгу забезпечують проїзд учасників на захід, а також проживання та харчування під час навчання.

  Вимоги:

  Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

  • Надіслати мотиваційний лист - у ньому має бути пояснення, чому організація хоче взяти участь у проекті, а також бачення необхідності співпраці патрульної поліції та громади (не більше 1 сторінки А4);
  • Надіслати приклад одного заходу, який може бути проведений за участі патрульної поліції та громадськості на базі вашої організації; вказати на яку аудиторію буде зорієнтований захід та яким чином вона буде залучатись (не більше 1 сторінки А4);
  • Готовність провести 4-5 заходів протягом жовтня 2016р. - лютого 2017р.;
  • Готовність взяти участь у триденному тренінгу у другій половині серпня 2016 р. (2 особи від організації. Участь є обов’язковою).

   

  Надсилайте ваші заявки на адресу [email protected], з темою КОНКУРС_ВАШЕ МІСТО не пізніше 24 липня 2016 року.

  Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтесь до проектного координатора Попелюшко Олени за контактами (044) 537 06 04.

  Додаткова інформація :   polis_irex.pdf   399.1 КБ

    1_zayavka_na_administruvannya_grantiv_irex_07_07_2016.docx   49.1 КБ

  Детальніше на сайті:  http://www.gurt.org.ua/news/grants/33252/ та

  http://www.gurt.org.ua/news/grants/33207/

   

  За інформацією щодо участі звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.


   

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12