Анонси  Назад

  Малі гранти для підтримки демократичних змін на місцевому рівні

  ГО Центр «Жіночі перспективи» в партнерстві з ДОО ВО «КВУ», ГО «Територія успіху», БФ «Центр громадських ініціатив», РОГО КВУ, БО ФМГХ «Захист», ГО «МАРТ»  та при підтримці Європейського Союзу оголошують Другий Конкурс малих грантів в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні. Конкурс оголошено в наступних областях України: Дніпропетровська, Донецька та Луганська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька, Львівська, Рівненська і Волинська, Чернігівська, Кіровоградська та Черкаська, Херсонська.

  Мета конкурсу  підтримати міжрегіональні спільні ініціативи організацій громадянського суспільства (громадських об єднань) та новостворених ініціативних груп з різних регіонів, зокрема тих, що знаходяться у сільських та віддалених місцевостях, з метою забезпечення їхньої активної участі у демократичних змінах в Україні.

  Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути: 

  - новостворені (зареєстровані не раніше 2014 року) громадські об’єднання або благодійні організації (код неприбутковості 005 та 006), які зареєстровані у Чернігівській області;

  - місцеві ініціативні групи;

  - громадські об’єднання, благодійні організації (код неприбутковості 005/0036 та 006/0032) з населених пунктів до 100 тис. населення (що зареєстровані у Чернігівській області).

  Проектні заявки не приймаються від релігійних організацій, політичних партій та їх місцевих осередків, профспілкових організацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних установ та підприємств, фізичних осіб, комерційних організацій.

  Кожна організація може подати лише ОДНУ проектну пропозицію, але може виступати Партнером у проектах інших організацій.

  Звертаємо вашу увагу на важливості міжрегіональної співпраці і виділенні в конкурcі двох окремих компонентів.

  Компонент 1 стосується організацій, які отримали підтримку в рамках першого конкурсу малих грантів і передбачає спільні проекти між ними. Компонент 2 стосується всіх інших організацій, зацікавлених в цьому конкурсі, які заохочуються до міжрегіональної співпраці. Детальніше компоненти 1 та 2 описані в пункті 5 Положення про Другий конкурс малих грантів.

  Пріоритетні тематичні напрямки Конкурсу:

  Захист та просування прав людини (зокрема вразливих груп населення);

  Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

  Ініціативи з підтримки  децентралізації;

  Протидія корупції;

  Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;

  Забезпечення ґендерної рівності в усіх сферах суспільного життя; 

  Порозуміння та налагодження співпраці між регіонами.

  Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Конкурсу:

  організація міжрегіональних публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори, круглі столи, виставки, флеш моби, тренінги, конференції, навчальні візити і т.п.);

  публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур і т.інше.; 

  інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності;

  проведення спільних адвокасі кампаній.

  Цей перелік не є вичерпним.

  Проект не може бути частиною іншого проекту.

  Компоненти конкурсу і розмір гранту:

  Компонент № 1 для міжрегіональних проектів, де заявниками та партнерами мають виступати організації та ініціативні групи, проекти яких були підтримані в рамках першого конкурсу малих грантів:

  https://drive.google.com/file/d/0B8lMw16kwqSlcmdreF93aW5hUUU/view?usp=sharing. Обов'язковою умовою є міжрегіональна діяльність проекту, що передбачає наявність хоча б двох організацій з різних регіонів. Крім них в проекті можуть брати участь і інші організації. 

  Мінімальна сума гранту на  проект –  90 000 грн.

  Максимальна сума гранту на проект –  130 000 грн.

  Загальний бюджет Компоненту №1 складає 508,8 тис. грн.

  Компонент №2 для усіх інших організацій та ініціативних груп, які виступають заявниками і відповідають вимогам п.2 Положення про Другий конкурс малих грантів. Міжрегіональні проектні пропозиції отримають перевагу під час розгляду та оцінювання, але в рамках цього компоненту можна подавати і проектні пропозиції, які не передбачають залучення партнерських організацій.

  Мінімальна сума гранту на проект – 45 000 грн.

  Максимальна сума гранту на проект – 90 000 грн.

  Загальний бюджет Компоненту №2 складає 339,2 тис. грн.

  Форму проектної пропозиції можна отримати, безпосередньо звернувшись до Менеджера конкурсу в ГО «MART»  за електронної адресою:  [email protected], на сайт організації: http://mart-ngo.org.ua, або завантажити за посиланням:

  https://drive.google.com/uc?export=download&id=0B7YyN_Lx5FVmLV9SbVp0Q3VXR1U

  Проектну заявку з додатками потрібно надіслати на електронну пошту[email protected] зазначивши у темі листа: «Проектна пропозиція на участь у грантовому конкурсі», Компонент № … (зазначити 1 або 2).

  Кінцевий термін подачі проектної пропозиції:  20 листопада 2016 року (23:59 год).

  Термін реалізації проекту:  до 6 місяців, починаючи з 01 лютого 2017 року.

  Контактна особа: Сергій Забара - координатор грантової програми проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив", ГО "MART". м.т. +38 063 560 70 06

  Свої запитання можна надсилати на електронну пошту: [email protected] – до 05 листопада 2016 року.

  Детальніше: http://mart-ngo.org.ua/ua/noviny/novini/item/635-oholoshuiemo-druhyi-konkurs-malykh-hrantiv-pidtrymka-mistsevykh-orhanizatsii-hromadianskoho-suspilstva-ta-hromadskykh-initsiatyvnykh-hrup-dlia-zdiisnennia-demokratychnykh-zmin-v-ukraini

  Додаткова інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/34388/

  За більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за тел. (0462) 675-651, 675-016. 

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12