Анонси  Назад

  Постійний конкурс грантів для ГО «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «європейською правдою» в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується європейським союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».

  Задля підтримки імплементації Угоди про асоціацію, суттєвого посилення ролі громсуспільства у просуванні проєвропейських реформ Інститут економічних досліджень і Європравда оголошують 3 хвилю грантового конкурсу.

  Мета конкурсу: Посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

  Дедлайн - 2 лютого 2017 р.

  Учасники конкурсу: До участі у конкурсі запрошуються ОГС, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні упродовж 1 року;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

  Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ (у тому числі з інших областей України).

  Програма не надає грантів політичним партіям та релігійним громадам.

  Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).

  Максимальна тривалість проектів – 1 рік, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.03.2019 року. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проекту, який виконується.

  Останній термін подання проектів – 30 вересня 2018 року.

  Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 3-му засіданні Грантової комісії - 2 лютого 2017 року.

  Орієнтовна дата засідання Грантової комісії – 14.04.2017 року.

  Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту й стандартну грантову угоду, методологію оцінки грантових заявок та критерії прийнятності,  які Ви можете завантажити за посиланням

  http://www.ier.com.ua/ua/Grants?pid=5336!

  Інструкція про проведення конкурсу 

  Додаток А. Аплікаційна форма  

  Додаток Б. Бюджет проекту   

  Додаток С. Стандартна грантова угода  

  Методологія оцінки грантових заявок  

  Критерії прийнятності

  Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу [email protected].Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.

  Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

  Детальніше за посиланням: http://goo.gl/6jklp0

  Контакти:

  За детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 675-016.

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12