Анонси  Назад

  Конкурс на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва

  Посольство Фінляндії оголошує змагання проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва у 2017 році.

  Дедлайн - 15 лютого 2017 р.

  Усім заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму application form, заповнену англійською мовою. 

  Лише кандидатам відібраним для участі у другому турі необхідно надіслати повну проектну пропозицію із супровідними документами.

  Загальна інформація:

  Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) – Фонд, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні.

  Фонд спрямований на підтримку місцевих (українських) неурядових організацій (НУО).

  У деяких випадках також інші організації  можуть подавати свої заявки, наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури.

  Кожний окремий випадок має кваліфікуватися як офіційна допомога розвитку (ОДР) та відповідати офіційній політиці розвитку Фінляндії

  Мета Фонду – підтримати сильні та активні громадські організації, що є важливою складовою дієвої демократії та відкритого суспільства.

  Подання проектної заявки:

  Фонд Місцевого Співробітництва Посольства у 2017 році складає 100 000 євро, кошти будуть розподілені між обраними заявниками (як правило 3-5). Бюджет запропонованого проекту не має перевищувати 50 000 євро, але не повинен бути менше, ніж 10 000 євро.

  У випадку якщо бюджет проекту перевищує 20 000 євро, організація повинна провести незалежний аудит.  Ми рекомендуємо Вам внести відповідні кошти до бюджету проекту.

  Посольство не підтримує проекти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.

  Запропоновані проекти розраховані, як правило, на один рік, але мають бути завершені не пізніше листопада 2018 року.

  Види проектів:

  Цьогоріч пріоритетними темами для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:

  • Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей.
  • Демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією.
  • Охорона навколишнього середовища, особливо що стосується біологічного різноманіття.

  У випадку якщо Ваш проект не відповідає вищезазначеним пріоритетним темам, Ви можете подавати заявку, але ми рекомендуємо Вам бути переконливими у презентації Вашого проекту.

  Перший тур:

  Заявники повинні заповнити нижченаведену форму заявки і надіслати її до 16:00, 15 лютого 2017 року, на електронну адресу: [email protected]

  У темі повідомлення вкажіть, будь ласка “LCF” та назву Вашої організації. Заявка повинна бути завпонена аглійською мовою.

  Увага!  Аплікаційні форми без дати і підпису не будуть розглядатися. Після заповнення заявки, будь ласка, роздрукуйте її, відскануйте та надішліть на електронну пошту у pdf форматі. Не надсилайте, будь ласка, ніяких інших додатків.

  Будь ласка, не надсилайте заявки декілька разів, не відправляйте заявку на інші адреси, лише на вищезазначену. Також не використовуйте сторінку Facebook Посольства або будь-який інший неофіційний канал зв’язку для надсилання заявки.

  Питання (але не проектні заявки!) можна направляти пані Наталії Головій: natalya. golova (at) formin.fi

  Результати першого туру слід очікувати до 10 березня 2017 року.

  Другий тур:

  Заявники,  які проходять у другий тур, мають надіслати повну проектну заявку до кінця березня 2017 року (або пізніше, про що буде домовлено) на ту саму електронну адресу: [email protected]

  У темі повідомлення вкажіть, будь ласка “LCF” та назву Вашої організації.  Проектна заявка та основні додаткові документи мають бути написані англійською мовою.

  З обраними кандидатами ми зв’яжемося окремо для обговорення проектних пропозицій перед тим, як приступити до підписання договору. Це той момент, коли організація може запропонувати зміни до робочого графіку або інших деталей, скоротити бюджет запропонований спочатку (але не збільшити його) та інші питання.

  Заявники, яких не вибрали для надання гранту, будуть повідомлені на цій стадії належним чином.

  Переконайтеся, що Ваша контактна інформація є правильною аби ми могли зв’язатися з Вами.

  Додаткова інформація:

  Посольство Фінляндії залишає за собою право прийняти або відхилити проектні пропозиції згідно своїх преференцій  та змін ситуації в країні.

  Проектна Угода між Посольством Фінляндії та організацією повинна бути підписана уповноваженим представником організації-отримувача гранту.  Підписання відбудеться у Києві, у Посольстві Фінляндії.

  Отримувач гранту від Фонду несе відповідальність за виконання заходів, для яких грант був наданий та за належну фінансову діяльність. Наприкінці проекту організація повинна надати Посольству повний описовий та  фінансовий звіти про здійснення проекту, відповідно до плану дій та Угоди. Для проектів, що тривають лише рік проміжний звіт не передбачається.

  Бюджет проекту та сума гранту в Угоді вказані у євро. Організація-одержувач самостійно приймає рішення  отримувати фінансування у євро (як буде вказано в Угоді) або в еквівалентній сумі у гривні за курсом Посольства на момент оплати. Посольство не буде компенсувати втрати, пов’язані із обмінним курсом валют.

  Грант, як правило, надається двома частинами: на стадії ініціювання проекту після підписання  Угоди,  друга і остання частина – після отримання Посольством належної фінальної звітності.

  Посольство залишає за собою право перевіряти або оцінювати будь-який з проектів, що фінансується у будь-який час. Організація, відповідальна за проект, повинна надати всю необхідну документацію для оцінки / перевірки.

  Всі проекти з бюджетом у € 20 000 або більше зобов’язані проводити незалежний аудит, ми рекомендуємо включити ці кошти до бюджету.

  Додаткова інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/36210/

  Детальніша інформація - http://bit.ly/1JHvyEL

  Контакти:

  • Фінський Фонд Місцевого Співробітництва
  • [email protected]

  За детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації за тел. (0462) 675-016. 

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12