Анонси

   Назад

   Конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів 2017-2018

   З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 ‑ 2018 рр.

   Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

   Фінансування

   Українська сторона бере на себе витрати, пов’язані з перебуванням у Республіці Польща українських вчених, які беруть участь в спільних проектах: дорожні, добові, включаючи витрати на проживання.

   Польська сторона, для перебування в Україні в рамках затверджених проектів, сплачує польським дослідникам витрати, пов’язані з перебуванням в Україні.

   Дослідники з обох країн несуть візові витрати, мають організувати належне страхування на випадок надзвичайних ситуацій, хвороб або нещасних випадків на час їхнього перебування в приймаючій країні.

   Щорічно на поточний рік із виконавцями укладаються договори з фінансування національної частини проекту. Фінансування здійснюється в межах виділених бюджетних коштів упродовж дворічного терміну реалізації проектів кожного року окремо. Рішення щодо продовження фінансування у другому році приймається після розгляду наукового та фінансового звітів про виконання проекту за перший рік.

   До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

   1) Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехатронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);

   2) Енергетичний менеджмент та енергоефективність;

   3) Екологія та управління навколишнім середовищем;

   4) Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозповсюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;

   5) Нові речовини та матеріали;

   6) Соціальні та гуманітарні науки;

   7) Оборонні технології.

   Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці. Участь у проектах молодих вчених і викладачів вітатиметься.

   Переглянути детальнішу інформацію про конкурс (додається)

   Завантажити форму заявки (додається)

   Детально: http://www.prostir.ua/?grants=konkurs-spilnyh-ukrajinsko-polskyh-naukovo-doslidnyh-proektiv-2017-2018

   Назад

    
    

   06 Травня 2021 11:12
   30 Грудня 2020 08:10