Анонси

   Назад

   Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі

   Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі для підтримки демократичного розвитку, економічного розвитку і реформування енергетики в Україні. Успішні проекти фінансуватимуться за рахунок фонду «Глобальна Британія».

   Останній термін подачі заявок: 6 березня 2017 року, 18.00 год. (за київським часом)

   Програма підтримає проекти з бюджетом до 20 000 фунтів стерлінгів в наступних сферах:

   Демократичний розвиток:

   • розгортання процесу децентралізації, в тому числі формування ефективного, прозорого і відкритого місцевого бюджету, широкого залучення місцевих громад та розвиток компетенції в органах місцевого самоврядування, відновлення і розвитку міст;
   • підтримка реформ державного управління;
   • підтримка України у проведенні вільних та чесних виборів згідно міжнародних стандартів;
   • підтримка реформи суспільного мовлення та надання професійних послуг населенню.

   Економічний розвиток:

   • поліпшення інвестиційного клімату та бізнес-середовища для іноземних і вітчизняних інвесторів;
   • вдосконалення управління державними підприємствами;
   • посилення парламентського контролю за економічними і фінансовими питаннями.

   Реформування енергетичного сектору:

   • підвищення енергетичної безпеки України в результаті зменшення залежності від російських вуглеводнів, вугілля та ядерного палива; збільшення диверсифікації поставок палива; підвищення енергоефективності; збільшення видобутку нафти і газу вітчизняного виробництва; ширше використання відновлюваних джерел енергії;
   • подальше реформування енергетичного сектору України відповідно до вимог третього енергетичного пакету ЄС і як результат: зниження корупції; більше конкуренції на ринку; оновлена система монетизації субсидій, що надасть більше стимулів для економії енергії та зниження навантаження на державні фінанси України;
   • обмін кращим досвідом Великобританії в антикорупційній політиці (у співпраці з торгово-промисловими палатами та бізнес-асоціаціями), а також розширення можливостей для українського бізнесу, яке забезпечує Зона вільної торгівлі з ЄС.

   Успішні проекти повинні мати стійкі результати і чітко визначати очікувані зміни. Вони можуть також базуватися на проектах інших організацій, доповнюючи їх.

   Максимальне фінансування будь-якого проекту становить 20 000 фунтів стерлінгів. Може бути спільне фінансування та самофінансування. 

   Проекти повинні бути реалізовані і всі платежі використані до 31 березня 2018 року.

   Пропозиції необхідно направляти до посольства Великобританії в Києві на Kyiv.Projects@fco.gov.uk до 6 березня 2017 р до 18.00 год. (за київським часом).  

   Заявка

   Бюджет

   Детально: http://goo.gl/bzGkCZ

   Назад

    
    

   01 Грудня 2021 14:00
   24 Листопада 2021 14:20
   08 Листопада 2021 14:58
   27 Жовтня 2021 12:36
   31 Травня 2021 14:10