Анонси  Назад

  Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі

  Посольство Великобританії запрошує взяти участь у конкурсі для підтримки демократичного розвитку, економічного розвитку і реформування енергетики в Україні. Успішні проекти фінансуватимуться за рахунок фонду «Глобальна Британія».

  Останній термін подачі заявок: 6 березня 2017 року, 18.00 год. (за київським часом)

  Програма підтримає проекти з бюджетом до 20 000 фунтів стерлінгів в наступних сферах:

  Демократичний розвиток:

  • розгортання процесу децентралізації, в тому числі формування ефективного, прозорого і відкритого місцевого бюджету, широкого залучення місцевих громад та розвиток компетенції в органах місцевого самоврядування, відновлення і розвитку міст;
  • підтримка реформ державного управління;
  • підтримка України у проведенні вільних та чесних виборів згідно міжнародних стандартів;
  • підтримка реформи суспільного мовлення та надання професійних послуг населенню.

  Економічний розвиток:

  • поліпшення інвестиційного клімату та бізнес-середовища для іноземних і вітчизняних інвесторів;
  • вдосконалення управління державними підприємствами;
  • посилення парламентського контролю за економічними і фінансовими питаннями.

  Реформування енергетичного сектору:

  • підвищення енергетичної безпеки України в результаті зменшення залежності від російських вуглеводнів, вугілля та ядерного палива; збільшення диверсифікації поставок палива; підвищення енергоефективності; збільшення видобутку нафти і газу вітчизняного виробництва; ширше використання відновлюваних джерел енергії;
  • подальше реформування енергетичного сектору України відповідно до вимог третього енергетичного пакету ЄС і як результат: зниження корупції; більше конкуренції на ринку; оновлена система монетизації субсидій, що надасть більше стимулів для економії енергії та зниження навантаження на державні фінанси України;
  • обмін кращим досвідом Великобританії в антикорупційній політиці (у співпраці з торгово-промисловими палатами та бізнес-асоціаціями), а також розширення можливостей для українського бізнесу, яке забезпечує Зона вільної торгівлі з ЄС.

  Успішні проекти повинні мати стійкі результати і чітко визначати очікувані зміни. Вони можуть також базуватися на проектах інших організацій, доповнюючи їх.

  Максимальне фінансування будь-якого проекту становить 20 000 фунтів стерлінгів. Може бути спільне фінансування та самофінансування. 

  Проекти повинні бути реалізовані і всі платежі використані до 31 березня 2018 року.

  Пропозиції необхідно направляти до посольства Великобританії в Києві на [email protected] до 6 березня 2017 р до 18.00 год. (за київським часом).  

  Заявка

  Бюджет

  Детально: http://goo.gl/bzGkCZ

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12