Анонси  Назад

  Гранти у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства»

  Українська молодь, молодіжні організації та працівники, які опікуються питаннями молоді, мають змогу отримати фінансування на реалізацію своїх проектів у рамках програми ЄС «Молодіжне вікно Східного партнерства» (Eastern Partnership Youth Window). 

  Дедлайн - 8 березня 2017 р. (12.00 год за брюссельським часом).

   «Молодіжне вікно Східного партнерства» пропонує можливості для фінансування проектів у рамках програми «Erasmus+», передбачаючи участь організацій та учасників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.

  У рамках програми можна отримати фінансування на проекти, що стосуються, зокрема, таких заходів: співпраці та створення мережі корисних зв’язків і контактів; проведення конференцій, семінарів, зустрічей, великих молодіжних заходів, інформаційно-розважальних кампаній; розвитку методів, інструментів і матеріалів роботи з молоддю, а також програм роботи з молодими людьми, навчальних програм та інструментів ведення документації; створення нових форм роботи з молоддю; проведення підготовки і надання підтримки; заходів з мобільності тощо.

  Хто може брати участь у програмі:

  Організація, що подає заявку на участь у програмі, повинна бути створена у країні Східного партнерства; також вона має відповідати одному з таких критеріїв:

  • бути неприбутковою організацією, асоціацією, неурядовою організацією;
  • бути учасницею Національної молодіжної ради в своїй країні;
  • бути державним органом місцевого, регіонального або національного рівня;
  • бути приватною компанією, включаючи соціальне підприємство.

  Як подати заявку для участі у програмі

  Програма «Молодіжне вікно Східного партнерства» впроваджується на централізованому рівні. У такий спосіб заявки на участь у ній слід подавати до освітньої, аудіовізуальної та культурної виконавчої агенції Європейської Комісії.

  Більше інформації та інструкції за подання з цього питання можна знайти за таким посиланням (https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/capacity-building-in-field-youth-2017_en).

  Контакти:

  Додаткова інформація: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding/capacity-building-in-field-youth-2017_en  та  http://www.gurt.org.ua/news/grants/36783/.

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12