Анонси  Назад

  Конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах»

  Львівська освітня фундація оголошує конкурс міні-грантів “Розвиток волонтерства в громадах”. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах.

  Проект має бути написаний парафіяльною молоддю, місцевими громадськими організаціями чи благодійними організаціями та парохом парафії (зі всієї України) і може бути реалізований у таких напрямках:

  - організація дозвілля та освіти дітей цільової групи (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, - організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

  - візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

  Перевага надається проектам, в яких статті витрат зосереджені на закупівлю освітніх матеріалів, спорттоварів, канцтоварів, книг тощо.

  Максимальна сума міні-гранту – 15 000 грн.

  Просимо подавати Ваші аплікаційні форми та проекти до 31 березня 2017 року. До 20 квітня буде оголошено результати конкурсного відбору.

  На що варто звернути увагу при розробці проекту?

  - Чи зможе проект тривати після завершення грантових коштів?

  - Чи є він спрямований на освіту, розвиток та соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт та дітей "вулиці"?

  Для отримання міні-гранту спільнота повинна заповнити онлайн аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/g1JRWjdDaNdefxab2

  Описовий звіт, фото та фінансовий звіт (чеки, накладні) просимо надіслати нам до 15 листопада 2017 року на адресу [email protected]

  Якщо на цей час Ваш проект ще буде на стадії реалізації, варто написати проміжний короткий звіт та узгодити з Львівською освітньою фундацією дату подання кінцевого звітування.

   Контакти:

  [email protected]

  068 706 17 09 – Мар’яна

  093 486 74 06 – Станіслав

  Детально: http://www.lef.org.ua/ua/arhiv/konkurs-mini-grantiv-rozvytok-volonterstva-v-gromadah/

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12