Анонси

   Назад

   Конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах»

   Львівська освітня фундація оголошує конкурс міні-грантів “Розвиток волонтерства в громадах”. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах.

   Проект має бути написаний парафіяльною молоддю, місцевими громадськими організаціями чи благодійними організаціями та парохом парафії (зі всієї України) і може бути реалізований у таких напрямках:

   - організація дозвілля та освіти дітей цільової групи (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, - організація денного табору при парафії для дітей цільової групи);

   - візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

   Перевага надається проектам, в яких статті витрат зосереджені на закупівлю освітніх матеріалів, спорттоварів, канцтоварів, книг тощо.

   Максимальна сума міні-гранту – 15 000 грн.

   Просимо подавати Ваші аплікаційні форми та проекти до 31 березня 2017 року. До 20 квітня буде оголошено результати конкурсного відбору.

   На що варто звернути увагу при розробці проекту?

   - Чи зможе проект тривати після завершення грантових коштів?

   - Чи є він спрямований на освіту, розвиток та соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт та дітей "вулиці"?

   Для отримання міні-гранту спільнота повинна заповнити онлайн аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/g1JRWjdDaNdefxab2

   Описовий звіт, фото та фінансовий звіт (чеки, накладні) просимо надіслати нам до 15 листопада 2017 року на адресу parishproject2017@gmail.com

   Якщо на цей час Ваш проект ще буде на стадії реалізації, варто написати проміжний короткий звіт та узгодити з Львівською освітньою фундацією дату подання кінцевого звітування.

    Контакти:

   parishproject2017@gmail.com

   068 706 17 09 – Мар’яна

   093 486 74 06 – Станіслав

   Детально: http://www.lef.org.ua/ua/arhiv/konkurs-mini-grantiv-rozvytok-volonterstva-v-gromadah/

   Назад

    
    

   06 Травня 2021 11:12
   30 Грудня 2020 08:10