Анонси  Назад

  Асоціація міст України оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив

  Асоціація міст України (АМУ) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

  Дедлайн - 1 червня 2017 р включно.

  Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

   Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка,  мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

  • розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;
  • усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;
  • розширенню економічних можливостей жінок;
  • розвитку жіночого підприємництва; 
  • скороченню безробіття серед жінок;
  • розширенню участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні.

  Діяльність в рамках реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення навчальних заходів, круглих столів, інформаційних кампаній, розробку навчальних програм, розробки та впровадження планів підтримки жінок-підприємців та молодих лідерів, проведення досліджень (наприклад, «гендерного аналізу» місцевих бюджетів, розробка «гендерного портрету» міста), надання консультаційної підтримки.

  Не фінансуються ініціативи, які включатимуть проведення лише одного заходу (конференції, форуму чи семінару), проведення акцій протесту, політичних, релігійних акцій, заходів, які завдають шкоди навколишньому середовищу.

  Максимальний строк реалізації ініціатив : 6 місяців.

  Загальний бюджет конкурсу складає: 600 000 гривень.

  Бюджет однієї ініціативи: від 40 000 до 100 000 гривень.

   Ознайомитися з Умовами участі у Конкурсі

  Для участі у конкурсі потрібно заповнити Форму запиту (завантажити) українською мовою, додати до неї листи про підтримку від зазначених партнерів та надіслати простою поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 4б, 7-ий поверх, Асоціація міст України або електронною поштою на адресу: [email protected]

  Контакна особа в АМУ: Едвабнік Євген Володимирович.

  Запити мають бути підписані уповноваженою особою Заявника, скріплені печаткою (за наявності) та надіслані на зазначену адресу в заклеєних конвертах.

  Запитання приймаються в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]  (Олена Тихомирова, спеціаліст з питань гендерної рівності).

  Контакти: Олена Тихомирова,  [email protected]

  Детально: http://www.gurt.org.ua/news/grants/38697/

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12