Анонси

   Назад

   Програма ім. Г. Гамфрі на 2018-2019 академічний рік для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри

   Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

   Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе  стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

   Фінансування: Основне фінансування програми ім.Гамфрі  здійснюється конгресом США через Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Інститут міжнародної освіти (IIE) допомагає Державному департаменту США в адмініструванні програми ім. Гамфрі.

   Останній день подання заявок: 14 липня 2017 р. до 17:00.

   Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі на https://iie.embark.com/apply/humphreyfellowship

   Галузі на 2018 – 2019 академічний рік для громадян України:

   • Аграрний та сільський розвиток
   • Масові комунікації та журналістика
   • Економічний розвиток
   • Фінансова та банківська справа
   • Управління освітою, планування та політика
   • Управління природними ресурсами/ політика щодо довкілля/ зміна клімату
   • Політика та управління у галузі охорони здоров’я
   • Аналіз державної політики та державне управління
   • Політика та управління наукою та технологіями
   • Міське та регіональне планування

   Вимоги до учасників конкурсу: усі кандидати повинні мати щонайменш закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку),  обмежений або жодного досвіду навчання у США. Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

   Як взяти участь у конкурсі

   Хронологія та процедури: зверніть особливу увагу на наступні терміни і процедури для українських заявників.

   Групові консультації: координатор програми буде проводити консультації щодо заявки, в тому числі, написання есе, протягом періоду з 15 травня по 10 червня 2017. Претендентам на участь у програмі ім. Губерта Г. Гамфрі переконливо рекомендується відвідати групові консультації або в Американському домі в Києві, або в режимі онлайн через вебінар. В ході цих сесій буде надана детальна інформація щодо специфіки програми. Зацікавлені особи повинні зареєструватися через Американський дім на групові консультації та вебінари. Якщо підтвердження реєстрації не отримане, будь ласка, зв’яжіться з координатором програми.

   Контактна інформація:

   координатор програми: (044) 521-5273,  kyivhumphrey@state.gov

   Детально: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/hubert-h-humphrey-program-uk/

   Назад

    
    

   06 Травня 2021 11:12
   30 Грудня 2020 08:10