Анонси  Назад

  Конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.

  Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.  Дедлайн - 29 вересня 2017 року.

  Чорноморський траст на регіональне співробітництво оголошує про новий проект "Створення впевненості - спільна ініціатива Фонду Роберта Боша та Чорноморського Трастового фонду".

  Партнери переконані, що громадянське суспільство може зробити вагомий внесок у процес зміцнення довіри, взаєморозуміння та примирення населення на територіях, що нещодавно брали участь у (збройних) конфліктах. Ця ініціатива спрямована на заохочення грантоотримувачів до вивчення нових способів, методів та підходів для сприяння взаєморозумінню.

  Опис програми

           Проекти повинні бути ініційовані організаціями громадянського суспільства, які можуть ефективно залучати цільову аудиторію в межах населення регіону у свої проекти. Організації, що подають заявку на отримання грантів, повинні бути зареєстровані на законних підставах в одній з наступних країн: Вірменії, Азербайджані, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії, Туреччині та Україні. Залучення додаткових партнерів (особливо країн-членів ЄС) можливе та вітається.

  Особливо цінуємо проекти, що працюють у таких сферах:

  • підходи до побудови та / або зміцнення місцевого, регіонального та національного потенціалу з метою сприяння співіснуванню та реінтеграції;

  • транскордонні ініціативи для молоді;

  • підходи до громадянської освіти чи активного громадянства;

  • підходи до примирення та миру, які включають досвід історії та передають їх молодому поколінню;

  • мистецтво та культурна робота, спрямована на зміцнення миру та примирення;

  • роль засобів масової інформації у подоланні стереотипів.

   Особливий наголос робиться на багатосторонніх ініціативах, а також на тих, що потрапляють до сусідніх країн. Проекти мають бути зразковими, використовувати нові та інноваційні засоби побудови довіри, а також мати реальний та економічний підрахунок бюджету.

  BST та RBSG заохочують заявників бути творчими та сміливими. Ідеї ​​проекту можуть зосереджуватися на створенні різних платформ (навколишнього середовища, музики, спорту та ін.), Які об'єднують людей з територій, що беруть участь у конфліктах, на полегшення контактів між державними суб'єктами на Південному Кавказі та сусідніми регіонами в неформальних обставинах, використання

  Різні засоби масової інформації (традиційні та / або нові) для сприяння взаєморозумінню тощо.

  Середня сума гранту становитиме близько 23 000 доларів США (близько 18 000 євро). Багатосторонні проекти можуть перевищувати цю суму у виняткових випадках.

  Застосування та вибір

  Вся програма управління здійснюється BST від імені обох партнерів. Фонд Роберта Боша та Чорноморський траст регіональної співпраці запрошують зацікавлені організації подати заявку та вказану нижче контактну інформацію.

  Рішення про відбір та фінансування наданих проектів будуть прийматися спільно представниками обох донорів.

  Грантовий лист для обраних проектів буде виданий до кінця грудня 2017 року.

  Заявки надсилаються на адресу [email protected] Максимальна тривалість проекту не повинна перевищувати 11 місяців.

  Зацікавленим організаціям пропонується подавати проектні пропозиції з           1 серпня 2017 року до 29 вересня 2017 року.

  Максимальна тривалість проекту не повинна перевищувати 6 місяців.

  Пропозиції щодо проектів мають подаватися лише англійською мовою, використовуючи форму заявки та бюджету на веб-сторінці BST:

  • Заява

  • Бюджетна форма

              По завершенню необхідно подати заключні звіти лише англійською мовою, використовуючи дві наступні форми:

  • Описовий звіт

  • Фінансовий звіт

              контактна особа:

  Ана Еленей - Представник БСТ в Україні ([email protected])

  Назад

   
   

  26 Травня 2023 10:50
  16 Листопада 2022 11:05
  27 Квітня 2022 11:16
  05 Січня 2022 11:12