Анонси   Назад

   Конкурс проектів на розвиток культурного сектору

   Culture Bridges – це нова програма, що сприяє розвитку українського культурного сектору та ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями в Україні та ЄС.

   Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом та впроваджується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – мережею Національних  інститутів культури Європейського Союзу.

   Програма триватиме з листопада 2017 року до жовтня 2020 року, загальна сума фінансування — 1,363,000 євро (1,300,000 євро від ЄС та 63,000 євро — від Британської Ради).

   Упродовж трьох років будуть виділені понад 100 грантів в різних категоріях. Серед інших можливостей, що пропонуються в рамках Culture Bridges, - спільні мистецькі проекти культурних інституцій-членів EUNIC та підтримка українських та європейських інституцій, що планують подати заявки на програму «Креативна Європа».

   Форми для подання грантових заявок, поради щодо заповнення форм та інша супровідна документація для першого раунду заявок будуть доступні  20 листопада 2017 року за посиланням. Наступні раунди будуть оголошуватися кожні три місяці у 2018 і 2019 році.

   Запитання, які стосуються процедури подання чи обробки заявок, надсилайте на  [email protected].  Британська Рада не надаватиме допомогу у заповненні заявок і не консультуватиме щодо змісту запропонованих проектів.

   Конкурс пропонує фінансування для проектів міжнародної мобільності, а також для проектів національного та міжнародного співробітництва та поділяється на окремі напрямки:

   Міжнародна мобільність (до €2,250 / €4,000)

   Гранти для українських фахівців у сфері культури для поїздок до країн ЄС (і навпаки) на період від одного до чотирьох тижнів для відвідання конференцій, мережевих подій, фахових форумів, дотичних до сфери культури та/або креативних індустрій, а також для робочого стажування в культурних/креативних організаціях у країнах ЄС (чи в Україні – для заявників з ЄС).

   Проекти національної співпраці (до €8,000)

   Гранти для українських культурних інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних культурних і мистецьких проектів. Проекти можуть бути присвячені широкому колу культурних і творчих секторів, і повинні тривати від трьох до шести місяців. Ця грантова категорія доступна лише для заявників з України: неурядових, громадських організацій та державних і приватних інституцій.

   Проекти міжнародної співпраці (до €10,000, €20,000 або €50,000)

   Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів. До проекту має бути залучена Україна та щонайменше одна країна ЄС. Тривалість проекту – від 3 до 12 місяців. Ця категорія відкрита лише для партнерських заявок від двох або більше організацій будь-якої форми власності, що базуються в Україні та ЄС, а не для індивідуальних заявників.

   Детально: https://www.gurt.org.ua/news/grants/41819/   та

    http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges    та

   http://www.britishcouncil.org.ua/sites/default/files/ukaine_culture_bridges_2017_call_ukr_final.pdf

   Назад

    
    

   30 Серпня 2023 10:08
   29 Червня 2023 11:23
   26 Травня 2023 10:50
   16 Листопада 2022 11:05
   27 Квітня 2022 11:16