Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації
Анонси
  Назад

  Проект-конкурс Kyiv Tech Hub 2018

  Триває набір заявок в рамках проекту-конкурсу Kyiv Tech Hub 2018, скерованого як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів. Це друга такого роду ініціатива, метою якої є створення поштовху для розширення польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій.

  МЕТА

  Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок VC шукає нові, перспективні інвестиційні цілі

  Як взяти участь у конкурсі?

  У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду і запланованої зустрічі 6 грудня через заповнення заявки, яка доступна на сайті http://startuphub.pl/kyivtechhub/ англійською мовою.

  Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

  Далі фонд Startup Hub Poland проаналізує надіслані проекти та обере 30 найкращих команд для представлення можливостей їх реалізації з точки зору бізнесу та технологічних рішень в грудні у Києві. Польські фонди VC, які приймають участь у проекті, матимуть можливість провести бліц-зустрічі

  (speed-dating) з представниками кільканадцяти обраних ними проектів. Участь у конференції є безкоштовна, a автори проектів і інвестори, які зацікавлені в участі, можуть пройти електронну реєстрацію на інтернет-сторінці заходу.

  Новиною в цьому році будуть супровідні проекти:

  • Startup Hub: Poland Prize , який надає початкову візу та гранти до 50 000 євро для проектів, які прибудуть до Польщі.
  • Polish-Ukrainian Startup Bridge, оператором якого є фундація «Фонд Співпраці». Основним завданням фундації є проведення циклів менторінгу для найкращих проектів, які після цього матимуть можливість зробити презентацію своєї комплексної ідеї під час конференції Kyiv Tech Hub. Додатково, команда фундації і її експертів займатимуться організацією регіональних зустрічей („meetup”), будуть активно підтримувати науковців в комерціалізації їх проектів, запрошувати команди з України на тематичні поїздки до Польщі, допомагати  цим проектам у пошуках відповідних інструментів фінансування. Задля реалізації поставлених цілей, «Фонд Співпраці» активно співпрацює з учасниками – як приватними, так і державними – інноваційної індустрії в Україні. Така співпраця є ключовою, оскільки на базі цього досвіду фундацією буде створений Центр Підтримки Стартапів.

  ОРГАНІЗАТОРИ:

  • Міністерство Інвестиції і Розвитку РП
  • Польське Агентство Інвестицій і Торгівлі
  • Фонд Startup Hub Poland

  ПАРТНЕРИ:

  • Фундація «Фонд Співпраці»
  • Польська Агенція з Розвитку Підприємництва
  • Польський Інститут у Києві

  Проект реалізується за підтримки програми Польська допомога з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

  Назад

  22 Березня 2019 15:02
  19 Лютого 2019 11:51
  24 Квітня 2018 16:15
  06 Квітня 2018 08:26
  02 Березня 2018 09:17
  28 Березня 2017 11:24