Анонси
   Назад

   До уваги місцевих підприємців: колективний стенд України на виставці ISRAFOOD 2019

   Українські виробники їжі та напоїв запрошуються до участі у колективному стенді України на виставці Israfood2019, що відбудеться в Тель-Авіві 26-28 листопада 2019 року. Проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізується ЄБРР, за підтримки Офісу з просування експорту.

   ISRAFOOD - найбільша та найважливіша торгова подія для харчової промисловості в Ізраїлі для пошуку партнерів, професійних і ділових зустрічей між виробниками та імпортерами, яка щороку збирає 36 000 відвідувачів із понад 150 країн світу.

   Фокус виставки: свіжа і консервована їжа, сири, молочні продукти, соуси й олії, спеції та овочі/фрукти, органічні продукти, дієтичні продукти та продукти для здоров’я, випічка, кондитерські вироби, солодощі, напої, соки та багато іншого.

   Шість українських компаній, обраних для участі на стенді шляхом конкурсного відбору, отримають:

   • Робочу зону та зону b2b на стенді.
   • Індивідуально організовані b2b зустрічі з ізраїльськими партнерами протягом трьох днів виставки. Організація зустрічей відбудеться у тісній співпраці з консалтинговою фірмою Atid Edi, яка вже неодноразово довела свою ефективність у роботі на ізраїльському ринку з українськими компаніями.

   Вищезазначені послуги, включаючи витрати на оренду та загальну забудову стенду, фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та реалізуються ЄБРР.

   Учасники самостійно покривають організаційний внесок (242 €), логістичні витрати, витрати на доставку зразків, додаткові дизайнерські рішення щодо забудови стенду та додаткове обладнання (інфостійки/столи, постери тощо).

   Пріоритет участі надаватиметься виробникам харчових продуктів, які мають сертифікацію Кашрут.

   Докладніше з програмою виставки та умовами участі Ви можете ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/Israfood2019
   Реєстрація відкрита до 1 вересня 2019 року.

    

   Назад

    
    

   21 Лютого 2020 14:24
   23 Січня 2020 12:52