Анонси
   Назад

   Капітальний ремонт Безуглівського НВК триває

   Директорка Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик ознайомилась з ходом капітального ремонту Безуглівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад I-III ст." у с. Безуглівка, Ніжинського району та поспілкувалась з головою Ніжинської райдержадміністрації Вячеславом Івашиним  щодо планів використання коштів  державного бюджету у поточному році та проблемних питань що стримують буд оівельні роботи на цьому об’єкті.

   Безуглівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів є перспективним навчальним закладом, кількість дітей в якому з кожним роком збільшується. У 2019 навчальному році в навчально-виховному комплексі здобуватиме освіту 128 ученів, з яких 64 підвозяться шкільним автобусом з 4 населених пунктів Ніжинського району. В 2016 році розпочаті роботи по облаштуванню приміщення під дошкільну групу на 26 місць, яка відкрилася з 01.09.2017 року, за кошти місцевого бюджету проведена заміна вікон та частини дверей на енергоефективні, проведено ремонт та змінено дизайн приміщення їдальні.

   Під час реалізації проекту проводиться утеплення фасаду та перекриття, заміна даху. Створюється комфортні умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення.

   Проєкт вартістю 8,5 млн грн реалізується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

   У поточному році на реалізацію проєкту передбачено 5,0 млн грн коштів з державного фонду регіонального розвитку.

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15