Анонси
   Назад

   Підприємства запрошуються на Грецько-Український бізнес-форум

   25-29 листопада ц.р. в Афінах пройде Грецько-Український бізнес-форум. Зазначений захід відбуватиметься за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці, Грецько-Української палати, торгово-промислових палат м.Афіни та м.Пірей, за участі представників ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції.

   Ключовими сферами українсько-грецького співробітництва традиційно є аграрний сектор, харчова, хімічна  промисловості, енергозберігаючі технології, туристичні послуги, а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

   Проведення форуму матиме значний іміджевий вплив, сприятиме розвитку двостороннього співробітництва, а також просуванню українських товаровиробників на грецький ринок та навпаки.

   Торгові палати Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони беруть на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників.

   Робоча мова заходу – англійська/українська, для переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

   З української сторони співорганізатором виступає ГС “Міжнародний центр сприяння підприємництву”.

   Контактна особа: Пахній Володимир, голова центру, тел.068 599 33 22, електронна пошта: icpe.ua@gmail.com

   Запрошуємо до участі регіональні вітчизняні компанії, які  мають потенціал та бажання налагодити співпрацю з комерційними колами Греції, знайти інвесторів або нові ринки збуту тощо.

   Програма Форуму

   Назад

    
    

   25 Червня 2020 08:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15