Анонси
   Назад

   ONLINE місія українських IT-компаній

   Польська Агенція з Розвитку Підприємництва планує організувати ONLINE Місію українських IT-компаній, яка відбудеться 5-8 жовтня цього року.

   Для українських компаній, що працюють в ІТ-галузі, це буде чудовою можливістю встановити нові ділові відносини, обмінятися досвідом та розширити знання про сучасні тенденції в даному секторі.

   Під час події учасники місії візьмуть участь в одній з найбільших міжнародних конференцій, пов'язаних з інноваціями та сучасними технологіями - Wolves Summit, а також представники українського бізнесу матимуть можливість брати участь у зустрічах b2b з польськими компаніями.

   Аби долучитися до Місії потрібно зареєструватися на платформі b2match, на якій будуть проходити польсько-українські онлайн зустрічі для ІТ галузі. Зустрічі заплановані на 8 жовтня. Усі подробиці реєстрації та умови участі Ви можете знайти за посиланням

   Кінцевий термін для реєстрації на платформі - 23 вересня 2020 року.

   Після проходження реєстрації для компаній буде доступна функція підбору зустрічей з відповідними польськими партнерами.

   Усі компанії, які будуть зареєстровані на вказаній платформі, мають гарантовані пропуски на конференцію Wolves Summit, що відбудеться 5-7 жовтня в онлайн форматі.

   З усіх можливих питань просимо звертатися до організатора Онлайн-Місії: Олександра Перепелиця, Oleksandra_Perepelytsia@parp.gov.pl 

   За матеріалами відділу забезпечення розвитку підприємництва

   Назад

    
    

   24 Вересня 2020 11:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15