Анонси
   Назад

   Вітаємо працівників целюлозно-паперової промисловості!

   Починаючи з 2008 року, щорічно у третю суботу жовтня в Україні працівники целюлозно-паперової промисловості відзначають своє професійне свято.

   Шановні працівники галузі! Прийміть щиру подяку за сумлінну працю, відданість своїй професії та вагомий внесок у розвиток області та України в цілому. Ваша ініціатива, наполегливість і трудові успіхи дуже потрібні державі у ці нелегкі часи. Нехай Ваша щоденна робота приносить задоволення і впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо Вам нових здобутків, цікавих проєктів та натхнення!

    

   Довідково

   Целюлозно–паперова галузь, в якій зайнято близько 1000 працівників,  на сьогодні посідає вагоме місце в промисловості області. Продукція провідних підприємств галузі, таких як АТ «Слов’янські шпалери – Корюківська ФТП», ПАТ «Мена ПАК» та інших виробників, з кожним роком займає все більший сегмент на вітчизняному ринку та успішно реалізується за кордоном (більше 7 % загального обсягу експорту Чернігівської області).  

   Завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці задовольняється попит підприємств і населення в картонно-паперовій продукції, різноманітних товарах: від шпалер, колекція яких складає 1200 найменувань, вироблених за сучасними інноваційними технологіями, до картонної тари, різноманітних технічних та пакувальних матеріалів.

   Назад

    
    

   24 Вересня 2020 11:02
   17 Червня 2020 08:25
   23 Квітня 2020 09:15