Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації
Анонси   Кадрова та освітня підтримка

   Назад

    

   До уваги суб’єктів підприємницької діяльності,

   громадських організацій та об’єднань підприємців!

    

   Fit for partnership with Germany
   Готуємося до партнерства з Німеччиною

   Нові ринки – нові товари – нові можливості – європейські цінності у веденні бізнесу

   В рамках двостороннього співробітництва між урядом України та урядом Федеративної Республіки Німеччина, у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та німецьким Товариством з міжнародного співробітництва     GIZ GmbH за дорученням Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізують Програму для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів  “Fit for partnership with Germany” (“Готуємося до співпраці з Німеччиною”), яку продовжено на період 2018-2019 роки.

   Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіону та сприяє:

   • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
   • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
   • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

   Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для них організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

   У 2018-2019 роках українським управлінцям/підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії у Німеччині за напрямками:

   • загальна економічна кооперація;
   • економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:
   1. економічна кооперація в аграрному секторі, виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;
   2. економічна кооперація у сфері енергоефективності;
   3. економічна кооперація у сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;
   4. економічна кооперація в секторі охорони здоров’я/ індустрії охорони здоров’я.

   Більш детальна інформація про Програму та заходи її реалізації на сайті: ukraine.managerprogramm.de.

   Вважаємо, що участь у Програмі представників підприємництва та використання на практиці такого інструменту для розвитку бізнесу сприятиме збільшенню успішного підприємництва в регіоні.

   Просимо поінформувати зацікавлених осіб підприємницького кола та повідомити про наявних кандидатів Департамент економічного розвитку облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка,7 , к.33), т. (0462) 66-96-09; 67-62-09   e-mail:   gue_prom@ukr.net

   У разі виникнення питань звертайтесь до програмного офісу GIZ в Києві:
   Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ):

   GIZ Office Kiew
   Managerfortbildungsprogramm
   GIZ проектне бюро в Києві:

   01004, Київ, вул. Велика Васильківська, № 44, оф. 5
   T+38 044 228 42 54(53)
   T +38 044 531 30 56
   T+38 044 228 42 54(53)
   Svetlana.Stepashchenko@giz.de

    

   Fit for Partnership with Germany

   Ми відкриваємо для вас двері


   Програма підготовки управлінських кадрів Федерального міністерства економіки і технологій Німеччини пропонує вашому підприємству цілу низку можливостей успішно представити власну продукцію і зав'язати нові ділові контакти. Ми допоможемо вам зайняти позицію на міжнародному ринку і модернізувати власне підприємство.
    

   Ініційована Федеральним міністерством економіки і технологій (BMWi) Німеччини програма підготовки управлінських кадрів - один з елементів  зовнішньоекономічної політики Німеччини. Під гаслом "Fit for Partnership with Germany" ("Готові для співробітництва") проводиться цілеспрямована підготовка керівників підприємств і організацій зі Східної Європи, Центральної і Південно-Східної Азії для налагодження контактів і взаємовигідного економічного співробітництва з підприємствами Німеччини.
   Програма - один з найбільш значущих зовнішньоекономічних проектів уряду ФРН.
   Цільова аудиторія - керівники вищої і середньої ланки підприємств країн-партнерів.

   Програма успішно реалізується протягом вже 15 років. На сьогоднішній день за цією програмою пройшли підготовку більше 10000 управлінських кадрів з 16 країн. Всі вони - представники підприємств з високим зовнішньоекономічними потенціалом.

   Як правило, група з 20 учасників програми контактує з 60 німецькими підприємствами переважно середнього бізнесу.
   Крім цього, проводяться тренінги з менеджменту та встановленню ділових контактів.

   Для успішної реалізації програми важливим є оптимальний баланс навчальних занять та практичної підготовки на підприємствах.
   • На інтерактивних тренінгах з питань практичного управління учасники розширюють свої знання в області менеджменту. Вони отримують інформацію щодо специфіки бізнес-культури Німеччини, вдосконалюють свої навички управління і ведення переговорів.
   • Відвідуючи німецькі підприємства, учасники програми не лише отримують неоціненний досвід та інформацію з перших вуст, а й знайомляться з сучасним обладнанням і технологіями. Дуже важливу роль при цьому відіграє особистий контакт з потенційними партнерами.

   Результати програми вражають: вона надзвичайно перспективна в економічному плані - як для німецьких підприємств, які беруть в ній участь, так і для підприємств з 14 країн-партнерів. Програма не тільки надає можливості для підвищення кваліфікації керівних кадрів, але і відкриває доступ до ринків всіх країн-учасниць.
    

   Більш детальна інформація на сайті:

   ukraine.managerprogramm.de.

   Назад


   23 Жовтня 2019 09:52
   19 Лютого 2019 11:51
   28 Березня 2017 11:24