Анонси

   Назад

   Грантова програма "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні"

   Асоціація індустрії гостинності України оголошує грантову програму "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" для сприяння розвитку внутрішнього та в'їзного туризму як генератора економічного зростання, інструменту об’єднання нації та підвищення його ефективності в економіці дестинацій.

   Мета конкурсу – розробка якісних програм розвитку туризму в містах, районах та областях України. 10 громад отримають фінансування для розробки програми розвитку туризму в місті, районі або області України та експертну підтримку, яку гарантує Асоціація індустрії гостинності України. Розмір одного гранту може становити до 30 000 грн.

   До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області, якщо:

   • туризм входить у п'ятірку пріоритетних напрямків розвитку області;
   • заявник має підтримку обласної ради;
   • у області відсутня діюча програма розвитку туризму.

   Для участі у конкурсі представник органів місцевого самоврядування або профільного комітету міста, району або області у довільній формі надсилає на адресу spilka.aigu@gmail.com таку інформацію:

   • прізвище, ім'я, по-батькові заявника;
   • місце роботи, посада та телефон заявника;
   • місто, район чи область, які потребують програми розвитку туризму.

   Прийом аплікаційних заяв на грантову програму "Підтримка розвитку внутрішнього туризму в Україні" триватиме з 1 січня 2017 до 1 березня 2017 року. Відповідь кожному заявнику буде надіслана не пізніше 15 робочих днів з моменту одержання. 

   Детальніше: http://aigu.org.ua/grant.html

   Назад

    
    

   01 Грудня 2021 14:00
   24 Листопада 2021 14:20
   08 Листопада 2021 14:58
   27 Жовтня 2021 12:36
   31 Травня 2021 14:10